Kripto Borsa Haberleri

FTX CEO’su Sam Bankman-Fried, Kripto Endüstrisindeki Kurtarma Çabalarının Şimdiye Kadar Etkisiz Olduğunu Söyledi!

Kripto değişim platformu FTX’in CEO’su, kripto endüstrisindeki kurtarma çabalarının şimdiye kadar cansız olduğunu söyledi.

FTX CEO’su Sam Bankman-Fried, Decrypt’in GM Podcast’i ile ilgili yeni bir röportajda, diğer kripto firmalarının adım atması ve kötü durumdaki dijital varlık şirketlerini kurtarmasına yardım etmesi gerektiğini söylüyor.

“Yapabileceğimiz en önemli şey, bulaşmayı önlediğimizden ve müşteri varlıklarını koruduğumuzdan emin olmaktır. Açıkçası bunu başkaları yapsa çok sevinirim. Bunu yapan kişi olmak istemiyorum ve bunu benim yerime başkaları üstlenirse çok mutlu olurum.

Bunu yapmamın nedeni, bana adım atan ve bunu yapan başkaları varmış gibi gelmemesi.”

ftx

Milyarder daha sonra kripto endüstrisindeki diğer kişilerin kurtarma operasyonlarına katılmasını sağlama çabalarının reddedildiğini söyledi.

“Denediğimiz tüm bu tür kurtarma işlemlerinde, bize yardımcı olabilecek herkese ulaştık ve ‘hey, bu konuda bizimle çalışmakla ilgilenir misiniz?’ dedik. Genel olarak cevap ‘hayır’dı, daha doğrusu ‘evet’ ve ardından ‘bekleyin, bu şirket bilançoda bir boşluk olabilir ve belki de bir yanlış yönetim var gibi görünüyor.’

Biz de ‘Ne beklediğini bilmiyorum dostum, sence neden bir kurtarma paketi arıyorlar’ gibiyiz.”

CEO daha sonra ihtiyacı olan şirketlere yardım etmek için adım atmadığı için sektörde hayal kırıklığına uğradığını söyledi.

“Bizim düşüncemiz, hayal kırıklığı yaratan bir ölçüde, oyuna dahil olmak için oyun oynayan o kadar çok insan olmadığıydı. Ve en önemli şeyin şu ya da bu şekilde bu deliklerin tıkanması olduğunu düşünüyoruz. Ve başka kimse yapmayacaksa biz yapacağız ve yapılacak doğru şeyin bu olduğunu düşünüyoruz.”

telegram 12

Bu yılın başlarında FTX, dijital varlık kredisi veren BlockFi gibi kripto işletmelerini desteklemek için yüz milyonlarca dolar harcadı.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!