Kripto Borsa Haberleri

Kanada Kripto Para Borsası Biconomy, Partner Fund Lt Capital ile Birlikte 100 Milyon Dolarlık Bir Fon Başlattı!

Biconomy, halihazırda çevrimiçi olan en büyük Kanada kripto para borsalarından biridir. 2019 yılında kurulan şirketin Kanada, Birleşik Krallık, Rusya, Brezilya, Güney Kore ve Japonya’da ofisleri bulunmaktadır.

Kripto para birimleri için özel olarak tasarlanmış ürünleri ve hizmetleri aracılığıyla dünya çapında 500 binden fazla kayıtlı kullanıcıya ve 200 binden fazla aktif topluluk üyesine profesyonel ve güvenli ticaret deneyimleri sağlayan lider bir borsadır.”

Biconomy, ekosistemini çok aktif bir şekilde geliştiriyor. En son GameFi, NFT ve DeFi projeleri için bir fırlatma rampası yayınladı. Bu, projeler için geniş bir hizmet yelpazesi ve kripto para piyasasına başarılı girişleri ile tam teşekküllü bir fırlatma rampası.

Biconomy ve LT Capital, yeni fırlatma rampası ile birlikte toplam 100 milyon ABD Doları tutarında “Biconomi Ekosistem Vakfı”nı kurdu.
Bu sermaye, temel olarak küresel GameFi, Defi ve NFT geliştirme ekipleri için finansman ve ortak ekosistem geliştirme desteği sağlar.

Biсonomy borsasının misyonu, reel ekonomi ile kripto ekonomisi arasında bir köprü oluşturmak ve kripto para birimlerini insanlar için daha erişilebilir kılmaktır.

GameFi sektörü, bu yıl oyun endüstrisini kripto para birimleriyle birleştiren ve dünyanın dört bir yanındaki oyuncuların sadece oyun oynayarak para kazanmalarını sağlayan gerçek bir atılım. Biconomy, büyük bir olasılık görüyor ve Play2Earn sektörünü özellikle amaçlı olarak geliştirmeyi amaçlıyor.

biconomy

Oyun projelerinin çeşitli özellikleri vardır. Birincisi, onlar kripto piyasasına tamamen yeni gelenler, bu nedenle borsaya girerken uzmanlığı ve yardımı çok önemlidir.

Ayrıca, oyun geliştiricileri genellikle oyunlarını geliştirmek için finansman ve sponsor ararlar.

Sonuç olarak Biconomy borsası, GameFi projelerinin finansmanından kripto piyasası için bir proje hazırlamaya, halka arzdan sonra başarılı bir şekilde kamu ticaretine ve ortaklığa ve işbirliğine girmeye kadar tüm sorunları çözüyor.

Ekosistem Vakfı’ndan sağlanan fonlar, Biсonomi değişiminin ekosistemini genişletmek için kullanılacak – ortak ve fırlatma rampası projelerinin ve buna yapılan yatırımların geliştirilmesi. Borsa zaten dünya çapında 6 ofise, 20’den fazla dil sohbetine sahip ve gelişmiş kripto ekonomisi ile daha fazla bölgede daha da fazla gelişmeyi planlıyor.

telegram 12

Biconomy’nin ayrıca bir GameFi başlatma paneli olduğu ve gelecek vaat eden projelerin listelerini yürüttüğü için Biconomy Ecosystems Foundation, bunlardan en umut verici olanlara yatırım yapacak ve böylece kripto para piyasasında ve kripto para borsaları arasındaki konumunu güçlendirecek.

Finansmanın başka bir yönü, Biсnomy’nin teknik bir ortak olarak hareket ettiği Solana merkezli DEX Сaballo borsasındaki IDO projelerine yatırım yapmaktır.

Bu, Solana’da Deflasyonist Token Modelini destekleyen türünün tek örneği bir DEX’tir. Caballo borsasında listelenen ilk token, Biconomy Exchange – BIT’in yerel tokenidir. Caballo ve Biconomy, Caballo platformunda ortaklaşa bir İDO yürüterek gelecek vaat eden projelere yatırım sağlayacak.

Biconomy CEO’su Dmitriy Sheludko şu yorumu yaptı:

“Bu, mübadelemizin hayatında çok büyük ve önemli bir olay. Biconomy Ekosistem Vakfı’nı oluşturarak, hem doğrudan değişim hizmetleriyle ilgili hem de değişimi ve gelişimini dolaylı olarak etkileyen, ancak mutlaka ekosistemini güçlendiren birçok ürün alanını daha da hızlı bir şekilde geliştirebileceğiz ve geliştirebileceğiz.

En iyi projeleri fırlatma rampamıza başvurmaya davet ediyoruz ve Biсonomi değişimi ile birlikte büyüyoruz. Biconomy ekosistemine katılan tutkulu ekipler, yalnızca fonlar ve teknolojiden güç almıyordu. Sadece BIT topluluğuna bakın ve topluluktaki insanlarla ne kadar harika bir şey yaptığımızı anlayacaksınız! Bu tarihi değişime katılacak mükemmel ekipleri sabırsızlıkla bekliyoruz.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!