Bitcoin Haberleri

Facebook Kurucusu Mark, Bitcoin Sevgisini Açığa Çıkardı!

Dünyanın en büyük sosyal medya platformlarından birisi olan Facebook’un CEO’su Mark Zuckerberg, yıllardan beri Bitcoin’e (BTC) ilgi duyan kişilerden birisi olarak gösterilmekteydi. Zuckerberg bu konuda şimdiye kadar herhangi bir önemli açıklama yapmasa veya kendini açık etmese de beklenen sinyal bir fotoğraf ile ortaya çıktı.

Facebook CEO’sundan Bitcoin Göndermesi

Zuckerberg, Facebook üzerinde paylaştığı bir gönderisinde iki keçisi olduğunu ve birisinin adının Max, diğerinin ise Bitcoin olduğunu vurguladı.

adsiz 3

Skybridge kurucusu Anthony Scaramucci ise Twitter’dan yaptığı paylaşımda Zuckerberg’in başından beri Bitcoin yatırımcısı olduğunu bildiğini vurguladı. Scaramucci, Zuckerberg’in aslında David Marcus’u PayPal’dan Facebook’a getirdiğinde Bitcoin yatırımı yapmaya başlamış olabileceğini vurguladı. Zuckerberg ve Libra (yeni adıyla Diem) projesinden sorumlu David Marcus’u tebrik eden Scaramucci, bunun devamında geleceklerin heyecan verici olabileceğini de ifade etti.

Facebook’un kripto para projesi hala geliştirilme aşamasında ve bunun piyasaya çıkış tarihinin 2022’ye denk gelebileceği ifade ediliyor. Buna rağmen Zuckerberg’in şimdiden Bitcoin’e olan ilgisini bu fotoğrafla ortaya koymuş olması başka projelerin gelebileceğine dair sinyal olarak algılandı. Şu an için neredeyse dünyanın her yanından en zengin isimler Bitcoin ve kripto para yatırımı yapmakta. Zuckerberg gibi sektörün içinden birisinin ise bu vakte kadar gerçekten yatırım yapmamış olması ciddi anlamda şaşırtıcıydı.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!