Altcoin HaberleriBitcoin HaberleriEthereum Haberleri

Kripto Analisti, Bir Katalizörün Litecoin’i ‘Yükselteceğini’ Söyledi!

Önde gelen bir kripto para analisti, Litecoin (LTC), Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) ile ilgili gelecekteki beklentilerini inceledi.

Öncelikle Litecoin’den bahseden analist Bluntz, piyasa değerine göre 14. sıradaki bu kripto paranın olası bir yükseliş için hazırlandığını belirtti.

Bluntz’ın görüşüne göre, LTC’nin yaklaşan yarılanma süreci, bu altcoin’in değerinin artmasını destekleyecek bir etken. Litecoin’in üçüncü yarılanması, tahminlere göre yaklaşık iki ay içerisinde gerçekleşecek.

“LTC’de sağlam bir yüksek zaman diliminde sıkışma gözlemliyoruz. Yarılanma hikayesi bunun canlı kalmasına yardımcı oluyor.”

litecoin bitcoin ethereum

Grafik üzerinde bir inceleme yapıldığında, analistin Litecoin için 110 dolarlık hedef noktasına doğru simetrik bir üçgenin kırılmasını beklediği anlaşılıyor.

Şu anki işlem sırasında Litecoin 86.96 dolar seviyesinde.

Bitcoin ve Ethereum hakkında da yorumlarını belirten analist, bu iki popüler kripto paranın bir süreliğine belirli bir aralıkta işlem görebileceğini, ardından bir değer kaybı yaşayabileceğini öngörüyor. Ancak Bluntz, bu düşüşün biraz zaman alabileceğini belirtti.

“Şimdiye dek, BTC ve ETH’nin tutunduğu en düşük seviyeleri görüyoruz.

Bu noktada daha geniş bir dönem boyunca kanal/ayı bayrağı oluşumunun gözlemlenmesi beklenmedik olmaz, çünkü bir değer düşüşü şimdilik olası görünmüyor.”

Yazı sırasında Bitcoin ve Ethereum sırasıyla 26.471 $ ve 1.814 $ seviyelerinden işlem görüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!