ALTCOİN

Ünlü Analist Duyurdu: Ethereum (ETH) Yükselişi Sürdürecek!

Meşhur analist açıkladı: Her şeye rağmen Ethereum yükselişine devam edecek. Kripto analisti Benjamin Cowen, yatırımcıların çoğunun Ethereum’un fiyat rallisini kaçıracağını söylüyor.

Yakın tarihli bir YouTube videosunda konuşan Cowen, takipçilerine Ethereum’un piyasa yorumcularının çoğunun yaklaşan bir düzeltme öngörmesine rağmen fiyat ivmesi kazanmaya devam edeceğini açıkladı.

Kripto analisti Benjamin Cowen: Ethereum ters köşe yapacak!

Cowen öngörüsünü şu cümlelerle sürdürdü:

Ethereum’un bir cehennemde koştuğunu biliyoruz . Bir noktada fiyatlarda bir düzeltme yapacak, şunu unutmayın: Bu düzeltme çoğu kimsenin beklediği gibi ne çok uzun süreli ne de fiyatları çok çok aşağı çeken bir düzeltme olacak.  Ether, yaklaşık 1.000 Dolar seviyelerinde kalır, yani Ethereum’un kısa vadede 900 Dolar’a düşme ihtimali çok düşük ve bir daha bu fiyatı görmeyecek.

Yazı yayına hazırlandığı esnada, CryptoCompare verileri, Ether’in 4.300 doların üzerinde yeni bir tüm zamanların en yüksek seviyesinde işlem gördüğünü gösteriyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!