Altcoin HaberleriBitcoin Haberleri

Kripto Piyasası Patlarken, Açığa Satış Yapanlar 600.000.000 Dolarlık Likidasyonla Karşılaştı!

Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve diğer altcoinler ralli yaparken; kripto da açığa satış yapanlar likidasyon tufanında boğuluyor.

CoinGlass’ın likidasyon verilerine göre, kripto piyasaları yalnızca son 24 saat içinde 180 milyon dolardan fazla likidasyon yaşadı.

Kripto veri platformuna göre, 13 Ocak’tan bu yana açığa satış yapanlar 600 milyon doların üzerinde likidasyonla karşılaştı.

Son 24 saat içinde Bitcoin likidasyonları 34,71 milyon dolara ulaştı. Piyasa değerine göre lider kripto, son yedi günde %23’lük bir artışla haberin yazıldığı sırada 21.009 dolardan işlem görüyor. BTC güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Aynı dönemde Ethereum likidasyonları 47,59 milyon dolara ulaştı. Piyasa değerine göre önde gelen akıllı sözleşme platformu, son bir haftada %21 artışla haber sırasında 1.553 dolardan işlem görüyor. ETH güncel fiyatını görmek için tıklayın.

kripto para haberleri

Son dönemdeki ağ mücadelelerine rağmen, ETH’nin rakibi Solana (SOL) likidasyonları son gün 5,87 milyon dolara ulaştı. Piyasa değerine göre 11. en büyük kripto, bu haberin yazıldığı sırada 23,10 dolardan işlem görüyor ve geçen haftaya göre %61 artış gösterdi. SOL güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Piyasa değerine göre 40. en büyük kripto olan Aptos (APT) için tasfiyeler de son 24 saat içinde 5 milyon doların üzerine çıktı ve haber yazılırken 5,36 milyon dolara ulaştı. Şu anda APT, son yedi günde %112 artışla 8,14 dolardan işlem görüyor. APT güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Son olarak, CoinGlass’a göre meme token Dogecoin (DOGE) likidasyonları son gün içinde 3,29 milyon dolara ulaştı. DOGE bu haberin yazıldığı sırada 0,0836$’dan işlem görüyor ve son bir haftada %14 artış gösterdi. DOGE güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!