Altcoin HaberleriKripto Para Analizleri

Kripto Analistine Göre Ethereum’un En Büyük Rakiplerinden Biri Endişe Verici İşaretler Gösteriyor!

Popüler bir kripto analisti, büyük Ethereum (ETH) rakibi Algorand’ın (ALGO) bir dizi endişe verici işaret sergilediğini iddia etti.

Diğer Ethereum rakiplerinden çok daha yüksek bir oran!

Yeni bir YouTube videosunda kripto analiz firması Messari’nin araştırmasına atıfta bulunan InvestAnswers’ın sunucusu abonelerine büyük sahiplerin Algorand’ın %99,7’sine sahip olduğunu ve bunun Solana (SOL) gibi diğer ETH rakiplerinden çok daha yüksek bir oran olduğunu söyledi.

“Bu biraz korkutucu. Bunu Solana gibi bir şeyle karşılaştırırsanız, büyük yatırımcılar %30’a sahip olanlar nedeniyle bu oran çok daha düşmek üzere. Yaklaşık %20 olacak. Bu da şu anda Ethereum‘un büyük sahiplerine denk geliyor.”

ethereum

Sunucu ayrıca Algorand’ın günlük aktif kullanıcı sayısının “fena olmadığını” söylüyor. Ancak analiste göre bu tüm hikayeyi anlatmıyor.

“Son 12 ayın trendine baktığınızda, düz bir çizgi izlediğini görüyorsunuz… Benim için sıfır büyüme kötü bir şey, özellikle de kripto gibi çok hızlı büyüyen ve çok hızlı benimsenen bir alanda.”

InvestAnswers sunucusu ayrıca, Algorand’ın enflasyonunun bir başka potansiyel olumsuz faktör olduğunu söyledi.

“Eylül 2021 itibarıyla enflasyon %19,42. Son bir yılda ise tam olarak %16’ydı ki bu yüksek bir oran. En kötüsü değil ama kesinlikle en iyisinin yakınında bile değil.”

ALGO bu yazının yazıldığı sırada 0,26 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre 30. sıradaki kripto varlığı son 24 saatte %7,51 artış gösterdi.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!