ALTCOİN

Analist Poppe, Bu 5 Altcoin İçin “Olumlu Sinyaller Var” Dedi!

Popüler kripto stratejisti ve tüccarı Michaël van de Poppe, Mayıs ayında piyasa çapındaki çöküşe katlandıktan sonra beş altcoinin yaşam belirtileri gösterdiğini söyledi.

Van de Poppe, Twitter’daki 350.500 takipçisine, merkezi olmayan uygulama (DApps) platformu Solana’nın (SOL) fiyat hareketini izlediğini, bunun ya 35.00 dolardan direnci kırdığını ya da 28,00 dolardan daha yüksek bir dip (HL) yazdırdığını söyledi.

“Şu anda direniş içinde hareket ettiği için bununla ilgili bir giriş bekliyorum. Hemen kırılacağını varsaymıyoruz, ancak kesinlikle bir pozisyon için tetiklenmek için bir HL (veya destek için daha yüksek direnç çevirme) arıyor. ”

image 6
Kaynak: Van de Poppe/Twitter

Sırada, geliştiricilere ve işletmelere dijital ekonomi için altyapı oluşturmaları için araçlar sağlayan bir platform olan Elrond (EGLD) var. Van de Poppe’ye göre Elrond, Bitcoin çiftinde (EGLD/BTC) bir dip yaptı ve şimdi 0,0032’de ani direncini test etmek için hazırlanıyor.

“Haftalık sipariş bloğunun güzel bir şekilde yeniden test edilmesinden sonra bunun dibe vurmasını bekliyorum. 320.000 satoshi (0.0032) civarındaki yüksek aralık, yeni ATH’leri (tüm zamanların en yüksek seviyeleri) engellediği için kritiktir. Girişler için -> 220.000 (0.0022) sats civarında bir HL aranıyor ve sonra ben varım.”

image 5
Kaynak: Van de Poppe/Twitter

Van de Poppe’nin gözüne kestirdiği üçüncü kripto para, blok zinciri verilerini endeksleyen ve düzenleyen bir platform olan The Graph (GRT). Kripto stratejisti, GRT’nin daha yüksek bir düşük kurulum oluşturması koşuluyla güçlü bir dalgalanmaya hazırlandığını tahmin ediyor.

“Bu da dibe vurmuş görünüyor, çünkü ralliden önceki seviyelere doğru tam bir geri dönüş yaptı. Kendisine başka bir HL vererek, yaklaşık bir ralli görebiliriz. Benzer% 130, AXS geçtiğimiz günlerde (axie Sonsuz).”

image 4
Kaynak: Van de Poppe/Twitter

Tüccar listesinde dört numara, Van de Poppe’nin yükseliş momentumunu ateşlemek için önemli bir direnç alanı çıkarması gerektiğini söylediği blockchain ölçeklendirme çözümü Polygon (MATIC).

“USDT çifti, $BTC çiftinden daha iyi görünüyor ve çoğu pazarda olduğu gibi bir aralığın içinde kaldı. Kritik kırılma 1,35 dolar civarında, destek ise 0,90-1,00 dolar arasında bulunabilir.”

image 3
Kaynak: Van de Poppe/Twitter

Analistin radarındaki son altcoin, eşler arası ödemeler için halka açık ağdır Hedera Hashgraph (HBAR). Van de Poppe, HBAR’ın kritik bir destek seviyesine sahip olduğu sürece yükseliş eğilimine devam etmesini bekliyor.

“Büyük olasılıkla dibe vurdu , tıpkı EGLD gibi . Ralliden önceki blok olan bloğun yeniden test edilmesi. O zamandan beri, güneye doğru ilerliyoruz, ancak bir kez daha desteği tutarsak ve/veya kritik direnci kırarsak -> yeni yükseliş trendi başlar.”

image 2
Kaynak: Van de Poppe/Twitter

Kaynak: DailyHodl

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!