ALTCOİN

Bitcoin Cash, Polkadot, Ethereum Classic: 08 Temmuz

Ayılardan saldırı üzerine saldırı gelmeye devam ediyor.

Çoğu kripto para biriminin fiyatları, Bitcoin direnci 35.000 $ ‘dan reddettikten sonra düştü. Fiyat %6’nın üzerinde oranla 32.799$’a kadar düştü. 

Örneğin, Bitcoin Cash [BCH], Polkadot [DOT] ve Ethereum Classic [ETC] ile birlikte fiyat ölçeğinde daha da düştü ve spot piyasayı daha oynak hale getirdi.

Bitcoin Cash (BCH)

bch 1
Kaynak: TradingView’de BCHUSD

Bitcoin Cash’in fiyatı, Bitcoin’in son birkaç saat içinde piyasadaki gidişatını yansıttı. Fiyatı azalan bir kanal içinde düştü ve sonunda 491,65 dolardan destek buldu.

Görünür aralık, 499 $ seviyelerinde işlem gördü. Bu, varlık söz konusu olduğunda tüccarların rahat olduğu seviye olabilir. Bu aynı zamanda düşük fiyatın kısa vadede 491 ile 499 dolar arasında kalabileceğini de gösterebilir. Bu arada, bu seviyeyi korumak için satın alma baskısının artması gerekebilir ve Göreceli Güç Endeksi’ne göre BCH, grafiklerdeki aşırı satım bölgesinden dönüyordu.

Bununla birlikte, piyasadaki yüksek oynaklık nedeniyle momentum negatif kaldı.

Polkadot (DOT)

dot 2
Kaynak: TradingView’de DOTUSD

Polkadot’un fiyatı yükseldi ve 17.67$’ı vurdu, ardından 15.73$’a düştü. Varlık bu fiyat seviyesinde istikrar kazanmaya çalışırken, 50 hareketli ortalama mum çubuklarının üzerine çıkarak aşağı yönlü yüksek baskının altını çizdi. Bu, alım ve satım baskıları savaşırken aşırı satım bölgesinde kalan Stokastik RSI tarafından vurgulandı.

Piyasadaki güneye giden baskı da Chaikin Para Akışını sıfıra itti. Bu, piyasaya akan paranın dışarı aktığı anlamına geliyordu. Bu, DOT fiyatı için düşüş işaretiydi.

Ethereum (ETH)

etc 2
Kaynak: TradingView’de ETCUSD

Ethereum Classic’in piyasası, fiyat çöktüğü için piyasa trendinde bir dalgalanma gördü. Piyasa son derece dalgalı bir hal aldı ve fiyat, yazının yazıldığı sırada henüz istikrarlı bir temel bulmamıştı.

ETC’nin fiyatı, 55 dolardan düştükten sonra destek seviyesinin 50,96 doların altına düştü. Fiyattaki bu 5 dolarlık değişim, ayıları piyasanın derinliklerine itti ve Yönlü Hareket Endeksi tarafından vurgulandığı gibi, ETC piyasasına satış baskısı hakim oldu. -DI, +DI’nin üzerinde yükseldi ve mesafesini korudu. Bu, ETC’nin fiyatı için daha fazla kayıp anlamına gelebilir.

MACD göstergesi, MACD çizgisi sinyal çizgisinin altından geçerken düşüş eğilimini doğruladı.

Kaynak: Ambcrypto

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!