Altcoin Haberleri

Ethereum Tabanlı Altcoin, Coinbase ve Binance Kripto Borsaları Tarafından Desteklenmeye Başladı!

En iyi kripto borsaları Binance ve Coinbase, Web3 alanını geliştirmeye odaklanan yepyeni bir altcoin listeliyor.

Yeni altcoin Project Galaxy (GAL), Perşembe günü yayına giren yerel bir token ile kendisini dünyanın en büyük Web3 kimlik bilgisi veri ağı olarak tanıtıyor ve yazı yazılırken 18.07$’dan işlem görüyor.

Project Galaxy son 24 saatte %22’den fazla arttı.

Coinbase, “deneysel bir etiket” ile Project Galaxy için destek ekledi.

“Yeni varlık: Coinbase, Experimental etiketiyle Project Galaxy (GAL) için destek ekleyecek.”

Coinbase, yatırımcıları potansiyel oynaklıkları konusunda uyarmak için daha düşük ticaret hacmine sahip yeni projelere deneysel bir etiket ekliyor.

kriptoup project galaxy

Benzer şekilde Binance, GAL’yi hızlı fiyat dalgalanmalarına daha yatkın olabilecek varlıklar için ayrılmış bir ticaret alanı olan “İnovasyon Alanında” listeledi.

“Binance, bir Web3 kimlik bilgisi veri ağı olan Binance Launchpool – Project Galaxy (GAL) üzerindeki 30. projesini duyurmaktan heyecan duyuyor. “

Project Galaxy ayrıca borsanın staking protokolü Binance Launchpool’daki 30. proje oldu.

Ek olarak, Seyşeller merkezli kripto borsası KuCoin ve Bahamalar merkezli popüler kripto borsası FTX de projeyi listeledi.

Ağın web sitesine göre Project Galaxy, “markaların Web3’te daha iyi topluluklar ve ürünler oluşturmasını sağlayan işbirliğine dayalı bir kimlik bilgisi altyapısı” sağlamayı hedefliyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!