Bitcoin Haberleri

Kıdemli Tüccar Ton Vays, Bitcoin Kapitülasyonunun Geldiğini Söyledi – İşte Zaman Çizelgesi!

Tecrübeli tüccar Tone Vays, Bitcoin (BTC) tüccarlarının ve yatırımcılarının önümüzdeki günlerde paniğe kapılıp BTC yığınlarını satmasını beklediğini söyledi.

Yeni bir strateji oturumunda Vays, 121.000 YouTube abonesine, Bitcoin 30.000 dolarlık kilit psikolojik seviyenin üzerinde kalmaya çalışırken hem aylık hem de haftalık grafiklerin kötü göründüğünü söyledi.

Tecrübeli tüccar, Bitcoin yatırımcılarının önümüzdeki yedi gün içinde olası bir güçlü satış olayı için kendilerini hazırlamaları gerektiğini söylüyor.

“Önümüzdeki hafta teslimiyetimizi almamız çok muhtemel. 30.000$ aralığına gidersek… Bu güzel bir satın alma fırsatı olabilir. Ancak bu satın alma fırsatının 37.000$’a geri dönmesi ve bu yaz sonunda yeni bir dip daha yapması daha olası. Sadece çok iyi görünen bir tablo değil.”

bitcoin

Yazma sırasında, Bitcoin son 10 ayda görülmeyen bir seviye olan 30.470 $ için el değiştiriyor.

Vays ayrıca, bir varlığın fiyat momentumuna dayalı olarak trend devamlarını ve geri dönüşleri öngören bir metrik olan momentum tersine çevirme göstergesini (MRI) yakından takip ettiğini söylüyor. MRG’ye bakan Vays, önümüzdeki üç ay boyunca düşüş momentumunun hüküm süreceğini söylüyor.

“MRI’ye göre günlük grafik bir süreliğine aşağı inecek. MRI hala yaklaşık dört ila beş gün daha olumsuzluk olduğunu söylüyor. Haftalık ölçeğin aşağı yukarı dört veya beş hafta daha fazla dezavantajı var. Aylık ölçeğin yaklaşık üç ay daha dezavantajı var. ”

Son zamanlarda Vays, BTC’nin bu yıl Kasım ayında 25.000 dolar civarında dibe vuracağını tahmin etti.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!