Altcoin Haberleri

Unstoppable Domains, Dogecoin’i Ödeme Yöntemi Olarak Kabul Etti!

Unstoppable Domains, dünyanın en büyük Web3 alan adı sağlayıcılarından biri; popüler bir meme varlığı olan Dogecoin’i (DOGE) ödeme seçeneği olarak kabul etmeye başladı.

Son duyurusunda, Unstoppable Domains, dijital varlıklar listesinde artık ödeme seçeneği olarak kabul edilen DOGE’u da dahil edeceğini açıkladı. Bu gelişme, DOGE’un giderek artan popülaritesine bir işaret olarak görülebilir ve Unstoppable Domains gibi Web3 şirketleri, kripto para birimlerinin benimsenmesinde önemli bir rol oynuyor.

DOGE’yi kim dışarıda bıraktı? Biz bıraktık!

Artık Dogecoin kullanarak Unstoppable alan adlarını satın alabilirsiniz.

Çok sahiplik. Çok para birimi. Çok heyecan verici.”

dogecoin haberleri
kaynak: unstoppable alan adları/twitter

Diğer popüler kripto varlıkları arasında, alan sağlayıcıları tarafından kabul edilen stabilcoin’ler USD Coin (USDC) ve DAI, eşler arası merkezi olmayan ağlar Bitcoin (BTC) ve Litecoin (LTC), Bitcoin’in hard fork’u Bitcoin Cash (BCH) ve akıllı sözleşme platformları Ethereum (ETH) ve Polygon (MATIC) ile Wrapped Ethereum (wETH) yer alıyor.

Dogecoin, diğer kripto paralardan daha iyi performans gösteriyor

Son dönemlerde yapılan analizler, Dogecoin’in diğer kripto paralardan daha iyi bir performans sergilediğini ortaya koyuyor. Sahiplerinin kaçının şu anda kar elde ettiği de dahil olmak üzere, kripto pazarındaki birçok diğer varlıktan daha iyi bir performans gösterdiği tespit edilmiştir.

IntoTheBlock adlı kripto analiz platformuna göre, Dogecoin (DOGE) sahiplerinin en az %40’ı sürekli olarak kar etti. Dahası, token sahiplerinin %60’ı son olarak 2015 yılında zarar etti.

DOGE’un sahipleri arasında yüksek bir karlılık oranı olduğu, çoğunluğunun ise uzun süredir kar etmediği görülüyor. Bu analiz, DOGE’un geniş bir yatırımcı tabanına sahip olduğunu ve token’in potansiyel olarak yüksek getiriler sağlayabileceğini gösteriyor. Ancak, kripto para piyasalarındaki dalgalanmalar nedeniyle, her zaman yatırım yapılan varlıkların fiyatlarının artabileceği garantisi yoktur.

“Koltuklarınıza sıkıca tutunun DOGEArmy! [Kârda olan DOGE sahiplerinin nadiren %40’ın altına düştüğünü biliyor muydunuz?

Aslında Dogecoin en son 2015 yılında sahiplerinin %60’ından fazlasının zararda olduğunu görmüştü. Diğer altcoinlerin ayı piyasalarında genellikle %90’ın üzerinde kayıp yaşadığı düşünüldüğünde bu etkileyici.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!