Bitcoin Haberleri

Kripto Analisti Benjamin Cowen, Bitcoin’in (BTC) Önümüzdeki Aylarda Dalgalı Olacağını Söyledi – İşte Nedeni!

Geniş çapta takip edilen kripto analisti Benjamin Cowen, Bitcoin’in (BTC) önümüzdeki aylarda net bir yön olmadan ticaret yapacağını tahmin ediyor.

Yeni bir strateji oturumunda Cowen 732.000 YouTube abonesine, Federal Rezerv faiz oranlarını yükseltmek de dahil olmak üzere enflasyonla mücadele çabalarını yoğunlaştırırken Bitcoin’in “oldukça dalgalı aylar” yaşayacağını söyledi.

“Fed, yıl boyunca faiz oranlarını yükseltmeye devam ederken ve biz onlarla bilançoyu yuvarlamak ve nihayetinde enflasyonla mücadele etmekle uğraşırken, hala önümüzde oldukça dalgalı aylar olduğunu düşünüyorum.”

bitcoin

Kripto para analisti, amiral gemisi kripto para biriminin ikna edici bir şekilde mevcut ticaret aralığından çıkması için Bitcoin’in iki kilit direnç seviyesinin üzerine çıkması gerektiğini söylüyor.

“Kısa vadeli sürekli bir sıçrama durumunda, daha önce de söylediğim gibi yukarı çıkmak istediğimiz seviyeler 41.400 dolar ve 42.500 dolar. 41.400 dolar ve 42.500 dolar. Bitcoin’in tekrar yukarı çıktığını görmek istediğimiz yer burası. O zamana kadar, son birkaç aydır yaptığımız şeyi yapıyoruz.”

Cowen’e göre, Bitcoin şu anda bulunduğu bölgede, 2021 Kasım’ının tüm zamanların en yüksek seviyesinden bu yıl Ocak ayında ulaşılan en düşük seviyeye kadar olan düşüş trendi döneminden daha uzun süre kaldı.

“Aslında, düşüş trendinden daha uzun süredir bu aralıkta olduğumuza inanıyorum. İlk düşüşe başladığımız [69.275 $] düşüş trendine bakarsanız, bu 11 haftaydı.

Ve buradaki bu tür bir dipten [32,987 $], 14 haftadır bu işin içinde olduğumuzu iddia edebilirsiniz. Yani aslında bu aralıkta, bu ilk düşüş eğiliminin sürdüğünden daha uzun süredir bulunuyoruz.”

Bitcoin, yazı yazılırken 27.579 dolardan işlem görüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!