Ethereum Haberleri

Guy, Ethereum’un %200 Patlamasının Muhtemel Olduğunu Söyledi!

Coin Bureau sunucusu Guy, önde gelen akıllı sözleşme platformu Ethereum’a (ETH) yönelik yükseliş eğilimini ifade ediyor.

Guy, YouTube abonelerine Ethereum’un 2022’nin en düşük seviyesinden %55’in üzerinde yükseldikten sonra bu yıl daha yüksek bir fiyat görmesinin muhtemel olduğunu söyledi.

Popüler kripto analistine göre, ETH’nin geçen yıl mutabakat mekanizmasına geçmesiyle ortaya çıkan deflasyonist doğası, bir sonraki boğa döngüsü sırasında piyasa değerine göre en büyük ikinci dijital varlık için yeni bir rekor seviyeyi potansiyel olarak tetikleyebilir.

“Yıl sonuna kadar daha yüksek bir ETH fiyatı görmemizin muhtemel olduğunu düşünüyorum. Ve bir sonraki boğa koşusunun sancıları içinde, deflasyonun ETH’yi tüm zamanların en yüksek seviyelerinin üzerine zorlaması tamamen gerçekçi görünüyor.”

2021’in Kasım ayında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4.900 dolara ulaşan Ethereum, bu haberin yazıldığı sırada 1.575 dolardan işlem görüyor. ETH güncel fiyatını görmek için tıklayın.

ethereum haberleri

Ethereum rallisinin hız kesmeden devam etmesi için henüz erken!

“Önümüzde Ethereum için bir dizi risk var.

İlk olarak, genel kripto ve makro ortam var. Ethereum’un yükseltmeleri ne kadar etkileyici olursa olsun, daha geniş ortam tuvaletteyse fiyatı hareket ettirmeyecektir. Piyasalar son zamanlarda daha da iyileşmiş olsa da, bu rallinin hız kesmeden devam etmesini beklemek için biraz erken olduğunu düşünüyorum.

ETH’nin düzenleyici statüsüne ilişkin daha geniş çaplı endişeler de var. Bir menkul kıymet tanımlamasının olası olmadığını düşünsem de, bu hesaba katmamız gereken bir kuyruk riski.

Bir diğer kuyruk riski de elbette merkezileşme…

Ethereum’un diğer katman 1’lerle rekabet halinde olduğu gerçeğini de göz ardı etmiyorum. Birçoğu iyi finanse ediliyor ve ekosistemlerini büyütüyorlar.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!