Altcoin Haberleri

Az Bilinen Altcoin, Sadece Bir Haftada %360’tan Fazla Patladı!

Piyasa değerine göre 211. sıradaki altcoin, geçen hafta %360’tan fazla artış yaşadı.

Az bilinen Bitcoin Standard Hashrate Token (BTCST), geçen Perşembe %368.43 artışla haftalık en düşük 16.06$’dan 75.23$’a fırladı.

Altcoin düşüşe geçti

CoinGecko’ya göre, kripto varlığı o zamandan beri yazı yazarken 44.56 dolara düştü ve en yüksek seviyeden % 40.7’den fazla bir düşüş yaşadı.

BTCST, standart Bitcoin madencilik gücü ile teminatlandırılmış bir tokendir. Proje, Bitcoin madenciliği için bir pazar oluşturmayı ve likiditeyi artırmayı, tüccarların ve yatırımcıların Bitcoin madenciliğinden kazanç elde etmelerini sağlarken, pahalı BTC madencilik ekipmanı satın alma ihtiyacını ortadan kaldırmayı hedefliyor.

altcoin

Belirtecin teknik incelemesine göre,

“Madencilik gücünü BTCST’ye standartlaştırarak ve tokenleştirerek ve borsa ticareti için tokeni listeleyerek, tüccarların madenciliğe maruz kalma ihtiyacını karşılarken madencilik güç piyasasına döviz dereceli likidite getirebiliriz.”

Bir BTCST tokenini zincir üzerinde stake etmek, sahiplerinin Bitcoin madenciliği ödülleri kazanmalarını da sağlar.

Blockchain.com’a göre, Çin’in Haziran ayı sonlarında Bitcoin madencilerine kapsamlı kısıtlamalar getirmesinden bu yana Bitcoin’in hash oranı toparlandı. 

BTCST’nin fiyat artışı, Bitcoin’in fiyatının bu hafta istikrarlı bir şekilde yükselmesiyle birlikte geliyor. CoinGecko’ya göre BTC, yazı yazılırken son yedi gün içinde yaklaşık %19 artışla 57.430,10 dolardan işlem görüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!