Bitcoin AnalizleriKripto Para Analizleri

Ünlü Analist Kaleo, Bitcoin ve Kripto Borsasını İnceledi!

Popüler bir kripto yatırımcısı, Bitcoin (BTC) ve diğer kripto piyasalarının yeni yıla bir patlama ile başlayıp başlamayacağını görmek için borsayı yakından izlediğini söyledi.

SPX’in patlaması Bitcoin ve kripto için yükselişi tetikleyebilir

Kaleo adlı analist, Twitter takipçilerine S&P 500’ün (SPX) bir ralli başlatmak için önemli bir direnç seviyesini aşması gerektiğini söylüyor.

Analiste göre, SPX için yukarı yönlü bir patlama Bitcoin ve kripto için yükseliş olabilir.

“Ağustos ayının en yüksek seviyesi olan 4,300’e doğru bir hareket için sağlam bir uzun tetikleyici olarak SPX için hala 3,900’ün geri kazanılmasını bekliyorum. BTC ve daha geniş kripto piyasasının da bununla birlikte yükselmesini bekliyorum.”

kripto para analiz
Kaynak: Kaleo/Twitter

Bu haberin yazıldığı sırada S&P 500 3,824.13 puandan işlem görüyordu.

Bitcoin’e daha yakından bakan Kaleo, Bitcoin’in önümüzdeki birkaç ay içinde 22.000 $’a yükselebileceğine inandığını söyledi ve BTC’nin mevcut fiyatı olan 16.704 $’dan %31’in üzerinde bir artış potansiyeli olduğunu öne sürüyor.

“Ya 2023’ün en düşük seviyeleri çoktan gelmişse?”

bitcoin analiz
Kaynak: Kaleo/Twitter

Kaleo Bitcoin’de yükseliş eğiliminde olsa da kripto stratejisti Capo, BTC’nin son dönemdeki gücünün muhtemelen başka bir kapitülasyon olayından önce alıcıları tuzağa düşürmek için olduğunu söyledi.

“Herkesi yeniden yükselişe geçirmek için dirence doğru küçük bir pompa gerekiyor. Aynı boğa tuzağı tüm 2022 boyunca yaşandı ancak insanlar öğrenmiyor. 12.000 dolar çok olası.”

telegram 12
bitcoin analiz
kaynak: capo/twitter

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!