Ethereum Haberleri

Eski Ethereum Balinası, 10.266 ETH’yi Transfer Etti!

Hafta sonunda, kripto piyasalarının zorlu bir mücadele içerisinde olduğu sırada uzun bir uykudan uyanan bir Ethereum (ETH) balinası, dikkatleri üzerine çekti.

Blok zinciri takip platformu Lookonchain’in verilerine göre, Pazar sabahı erken saatlerde bir Ethereum adresi, yaklaşık 16 milyon dolar değerinde 10.266 ETH’yi iki işlemle transfer etti.

2017 yılında madencilik yoluyla kazanılan ETH’yi elinde bulunduran bir cüzdan, son işlemlerden önce beş yılı aşkın bir süredir aktif olmadığı ortaya çıktı.

ethereum haberleri

Poloniex’e 2 milyon dolar değerinde Ethereum transferi yapıldı

Lookonchain’in raporuna göre, son birkaç işlemde Ethereum cüzdanı çeşitli adreslere transfer edildi ve bilinmeyen kişilere dağıtıldı. Ancak, 1.322 ETH’nin yaklaşık 2 milyon dolarlık değeri nihayetinde kripto borsası Poloniex’e gönderildi.

Şimdi ise önceden hareketsiz olan ETH cüzdanında sadece 1,25 ETH var ve bunların toplam değeri yaklaşık 2.000 dolar.

Haber yazıldığı an değeri 1.578 dolar olan Ethereum, piyasa değerine göre ikinci sırada yer alan kripto varlıklarından biridir. Son 24 saatte %0,87 artış gösteren Ethereum, geçtiğimiz hafta %3’ten fazla düşüş yaşadı. Ayrıca Kasım 2021’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4.878 dolara ulaşan ETH, %67’den fazla bir düşüş yaşadı.

Bunun yanı sıra, Lookonchain’in diğer ilginç balina hareketleri arasında, bir kripto balinasının Binance borsasından 28.762 GMX değerinde 1,9 milyon dolar ve 59.064 Gains Network (GNS) değerinde 420.000 dolar satın aldığı yer alıyor.

Daha sonra, adres yeni satın aldığı GMX ve GNS’yi stake etti ve Lookonchain’in belirttiği gibi, bu balinanın Arbitrum ekosistemi ve merkezi olmayan türev projelerindeki yükselişine işaret ediyor.

GMX ve Gains Network, her ikisi de merkezi olmayan türev borsalarıdır ve balina tarafından stake edilmişlerdir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!