Altcoin Haberleri

ElonCoin Mi Geliyor? Elon Musk Göz Kırptı

Elon Musk, Dogecoin balinalarını Twitter’da satmayı teklif ettikten sonra, Mansour Shahrokh adlı bir Twitter kullanıcısı Musk’ın “ElonCoin” adlı bir tür geliştirmesini önerdi.

Shahrokh, “Bunları mevcut büyük olmayan Dogecoin sahiplerine sağlamak cüzdanlarını geçersiz kılabilir. Bu büyük Dogecoin sahiplerini şu an olduğundan daha zengin hale getirmek için ödeme yapmanız gerekmez. ElonCoin’i dünya para birimi yapmak için zaman ayırın.” dedi.

Gerekirse Yaparım

Musk öneriyi “Eğer gerekirse yaparım” diye yanıtladı.

adsiz

Aslında, Dogecoin daha önce İnternet’teki büyük ölçekli yoğunlaşması nedeniyle eleştirilmişti: Toplam köpeklerin% 28,7’si bir kişi tarafından tutuluyor; 12 kişi toplam arzın yaklaşık% 50’sine sahip. CoinTelegraph verilerine göre Dogecoin arzının yaklaşık% 70’i 100’den fazla adreste bulunuyor.

Ancak Elon, Dogecoin Whale için bir anlaşma teklif etti: “Dogecoin Whale kripto paraların çoğunu satarsa, tam desteğime sahip olacaklar. Hesabı iptal ederlerse, tam anlamıyla ödeyeceğim.”

elon musk dogecoin 1132x670 1

Eski bir Bitcoin hayranı olduğunu iddia eden isimsiz bir Twitter kullanıcısı Elon’un tweet’ine şu yorumu yaptı:

“Balinalar burada Elon’un uyarısına kulak vermeli.”

“Eğer balinalar buna uyarsa, Dogecoin internetin para birimi olur. Yapmazlarsa veya paralarını birden fazla cüzdana dağıtarak ‘hile yaparlarsa, o zaman Dogecoin Elon’un onayını kaybeder. Balinaların yapması gereken doğru olanı yapmak ve Elon’un çağrısına kulak vermek”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramDiscordInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!