Altcoin Haberleri

Kripto Analisti, Bir Ay İçinde %390 Patlayan Altcoin’in 3 Kat Daha Artmaya Hazır Olduğunu Söyledi

Bir kripto para stratejisti ve analisti olan Cantering Clark, yükselişte olan bir blockchain tabanlı kumarhane projesinin %200 daha değer kazanabileceğini belirtiyor.

Twitter’da The Flow Horse takma adıyla tanınan Clark, Rollbit Coin’in (RLB) 0,10 $ seviyesinden 3 kat daha değer kazanabileceğini ifade etti.

Clark, bu tahminini çeşitli faktörlere dayandırıyor. Bunlar arasında altcoin projesi hakkında halkın düşük farkındalığı, projeye dahil olan kişilerin etkili sosyal medya hesaplarına sahip olması ve tokenin fiyatının düşük algılanması yer alıyor.

Clark, “RLB 3 kat değer kazanabilir. Rollbit, fikir paylaşımı konusunda oldukça aktif ancak bu her zaman olumlu bir durum değil. Bu nedenle, projenin doygunluğa ulaşmadığını veya yakın olmadığını düşünebiliriz. Ayrıca, bu varlık genellikle sadece spot piyasada işlem görüyor, bu da çoğunlukla uzun vadeli hareketler olduğu ve piyasaya neredeyse hiç nüfuz etmediği anlamına geliyor. Projede yer alan kişilerin etkili sosyal medya hesaplarına sahip olmaları, seslerini daha geniş kitlelere duyurabildikleri anlamına geliyor. 0,10 $ fiyatla, birim sapması güçlü ve daha yüksek fiyatlar için potansiyel görünüyor. Bu bir kumarhane tokeni olduğundan, değerini artırmak için etik olmayan yöntemlerin kullanılabileceğini ve adil bir oyunun beklenemeyeceğini düşünebiliriz. Zamanla, daha fazla insan bu jetona yatırım yapmaya başlayacak ve ‘Evet, bu duruma ahlaki olarak karşıyım ama bu jetonu seviyorum çünkü para kazanmak istiyorum.’ diyecekler” ifadelerini kullandı.

Clark, RLB’nin tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,12 $’dan düştükten sonra daha fazla RLB satın aldığını da belirtiyor.

“Ekstra RLB aldım. Bu tokenin güzel bir ritmi var. Önce bir yükseliş, sonra %20 – %25’lik bir düşüş ve ardından birisi tüm arzı alıp sizi daha yüksek bir fiyattan satın almaya zorlar. Bu, piyasa değeri en az 1 milyar dolara ulaşana kadar her düşüşte satın alınmalıdır, ki bu oldukça muhafazakâr bir tahmin.”

grf5652
kaynak: the flow horse/twitter

23 Haziran’da 0,019 $’a düşen RLB, bu yazıyı yazarken %389 artışla 0,093 $ değerinde.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!