Altcoin Haberleri

IntoTheBlock’a Göre, DOGE Yatırımcılarının Büyük Çoğunluğu Kârda!

Bir önde gelen blok zinciri analiz şirketi, meme token Dogecoin (DOGE) sahiplerinin çoğunluğunun kar elde ettiğini, ancak rakip meme token Shiba Inu (SHIB) sahiplerinin çok daha kötü bir durumda olduğunu ortaya koydu.

DOGE sahiplerinin %56’sı kâr etti

IntoTheBlock’un raporuna göre DOGE sahiplerinin %56’sı yatırımlarından kâr etti, %34’ü zarar etti ve %10’u ise nötr kaldı.

Haber yazıldığı sırada, Dogecoin’in en yüksek seviyesi olan 0,099$’dan %24’ten fazla bir düşüşle 0,075$’dan işlem gördüğü bildiriliyor.

Diğer taraftan, Shiba Inu (SHIB) sahiplerinin yalnızca %29’u kârlı, %67’si ise zararda.

SHIB, haber yazıldığı sırada 0,000011$ değerinde ve bu yılın en yüksek seviyesi olan 0,000016$’a göre %31’den fazla düşüş kaydetti.

dogecoin haberleri

Shiba Inu ekosistemi, merakla beklenen katman-2 ölçeklendirme çözümü Shibarium’un bu ay beta sürümüyle yayınlandığını duyurdu. Bu protokol, Polygon’a (MATIC) benzer şekilde akıllı sözleşme platformu Ethereum’un (ETH) üzerine inşa edilmiştir.

Beta testi tamamlandığında, Bone ShibaSwap (BONE) yönetişim belirteci olarak yeni ekosistemde kullanılacak ve dijital varlık gaz ücretlerini ödemek için kullanılabilecek.

Kusama, Shibarium’un beta sürümündeki jetonların sahte olduğu ve kullanıcıların SHIB’lerini biriktirmek için harcamamaları gerektiği konusunda uyarıda bulundu.

“Puppynet’teki tüm tokenler GERÇEK DEĞİLDİR. Zor kazandığınız SHIB’leri, insanlar, herhangi biri, ne kadar zor olursa olsun, görürseniz bu tokenlere harcamayın.”

telegram 12

Mayıs 2021’de duyurulan projenin amacı, geliştiricilerin düşük maliyetli ve yüksek ölçeklenebilir uygulamalar oluşturmasına imkan tanımaktı.

Kusama, beta testinin yaklaşık iki ay süreceğini açıkladı ancak test süresinin Temmuz ayına kadar uzayabileceğine dikkat çekti.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!