BİTCOİN

CryptoQuant Verilerine Göre Bitcoin Ayı Piyasasında Değil, İşte Nedeni!

CryptoQuant analitik firması, amiral gemisi dijital para birimi Bitcoin’in birçok insanın düşündüğünün aksine şu anda bir ayı piyasasında olmadığını söyleyen bir tweet yayınladı.

Kısa vadeli veriler ayı piyasası olmadığını söylüyor

Bitcoin MVRV oranı, BTC fiyatı 2017’nin tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20.000$’dan sonra olduğu gibi yeterince düşmediği için henüz bir ayı piyasasının gelmediğini gösteriyor.

MVRV, piyasa değeri-gerçekleşen değer oranı anlamına gelir. Bir varlığın piyasa kapitalizasyon değerinin gerçekleşen kapitalizasyonuna oranını gösterir.

Analitik sağlayıcı tarafından paylaşılan veriler, mevcut geri dönüşün Bitcoin için bir ayı piyasası yerine birikim yapmak için iyi bir fırsat olarak kullanılabileceğini gösteriyor.

“Kısa vadeli veriler, destekte test olasılığı, iyi maruz kalma fırsatı sunuyor.”

Balinalar satıyor, yeni BTC cüzdanları ortaya çıkmıyor

Aynı zamanda eski bir Goldman Sachs CIO Varlık Yönetimi olan Future Fund LLC’nin yönetici ortağı Gary Black, şu anda Bitcoin’in Nisan’ın yükseği 63.400 $’dan yüzde 52 düştüğünü tweetledi.

Finansal kurumlar Bitcoin’lerini Coinbase Pro aracılığıyla satıyorlar (giriş 2021’de en yüksek seviyeye ulaştı). Bu arada, yeni kurulan cüzdanların sayısı yeni büyük düşüşler yaşadı.

Ancak CryptoQuant tarafından sağlanan veriler, 1.000 ila 10.000 BTC tutan cüzdanların yakın zamanda 57.000 BTC aldığını gösteriyor – bu da fiat cinsinden 1.698.126.900 dolar.

Yine de Back, tweet dizisinde hisse senetlerinden beş kat daha volatil olmasına rağmen, gerçek bir değer desteğine sahip olmamasına ve boğalar tarafından bunu kanıtlayacak hiçbir şeyi olmayan bir enflasyon koruması olarak tanıtılmasına rağmen Bitcoin’i elinde tutmaya devam ettiğini yazdı.

kaynak: u.today

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!