Altcoin HaberleriBitcoin Haberleri

Milyarder Mike Novogratz, Ethereum (ETH) ve Bitcoin (BTC) Tahminini Açıkladı!

Milyarder Mike Novogratz, bu ayın başlarındaki başarılı birleştirme yükseltmesinden sonra Ethereum’un (ETH) dibe yakın olduğunu tahmin ediyor.

Yeni bir CNBC röportajında, Galaxy Digital CEO’su Ethereum birleşmesini övüyor ve bir alt fiyat tahmini yaparken, Bitcoin (BTC) fiyatında “felaket bir düşüş” olasılığını da dışlıyor.

“Ethereum oldukça büyük bir düşüş yaşadı. Birleşmeyi yaşadık. Birleştirme birçok yönden inanılmaz bir başarıydı, değil mi? Merkezi olmayan bir topluluğun gerçekten karmaşık bir şeyi başarabileceğini gösteriyor. Ve bence buna gerçekten önemli bir şey olarak bakacağız. Biliyorsunuz, Ethereum 1.000 dolardan 2.000 dolara çıkmıştı. Ve şimdi gerçekten büyük bir geri çekilme yaşadınız. Burada dip nokta 1.250 dolar olmalı gibi geliyor ve bu yüzden bence diplere tepeden daha yakınsınız.”

bitcoin-ethereum

Novogratz, kurumların artan ilgisinin Bitcoin fiyatının dramatik bir şekilde düşmesini engelleyeceğini söylüyor.

“Bitcoin’de bir yerlerde bir pay var çünkü bu kurumların hepsinin yavaş yavaş devreye girdiğini görüyorsunuz. BlackRock’un Coinbase ve kendi fonlarıyla bir anlaşma yaptığını gördüğümde bu benimsemeyi gördüğümde… Elbette olabilir ama feci bir düşüş olduğunu düşünmüyorum.”

Novogratz, kripto para fiyatları ile ABD Merkez Bankası’nın enflasyonu düşürmek için faiz oranlarını artırma kararı arasında bir ilişki olduğunu kabul ediyor. Bu stratejide bir değişiklik olana kadar kripto para birimi fiyatlarında “tarafsız” kalacağını söylüyor.

“Burada daha tarafsız olurdunuz ve Fed pivotunu görmeyi bekliyor olurdunuz. Ve sonra kriptoda büyük, büyük bir ralli göreceğinizi düşünüyorum.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

telegram 12

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!