ALTCOİN

Crypto Giant Grayscale’e Göre Cardano’nun Dış Yatırımcıları Potansiyeli Bir Faktöre Bağlı!

Kripto devi Grayscale, Cardano’nun geleceğinin çok önemli bir faktöre bağlı olabileceğini söylüyor.

Yakın zamanda yayınlanan bir raporda dijital varlık yöneticisi, Cardano’nun şu anda 2021’in başlangıcından bu yana yaklaşık 13 kat artışla günde 115.000’den fazla işlem gerçekleştirdiğini söylüyor. Ağın ayrıca şu anda yaklaşık 2,8 milyon kullanıcısı var ve bu, başlangıcından bu yana 7,3 kat artış olduğunu gösteriyor.

Cardano’nun ölçümlerini iyileştirirse

Grayscale, Cardano’nun ağ büyümesini sürdürmenin, kısa ve orta vadede mevcut ve yeni yatırımcıları Cardano’nun yerel varlığı ADA’ya yönlendirmenin anahtarı olabileceğini söylüyor.

“DApp’ler (merkezi olmayan uygulamalar) ve diğer yeni kullanım durumları yeni kullanıcıları çekerse, artan ağ kullanımını yönlendirirse ve Cardano’nun ölçümlerini iyileştirirse, bu faktörler mevcut ve dış yatırımcılar tarafından ADA’ya temel bir değer rotasyonunu destekleyebilir.”

cardano
Crypto Giant Grayscale'e Göre Cardano'nun Dış Yatırımcıları Potansiyeli Bir Faktöre Bağlı! 1

Gri Tonlamalı analizi Cardano arkasından geliyor konuşlandırılması kendi platformunda fırlatma dApps için Ethereum rakip sağlayan kendi mainnet geçen ay üzerinde akıllı sözleşmelerin.

Daha büyük resme bakan Grayscale, Cardano’nun “kullanıcılar için çekici bir bulut süper uygulama platformu ve dApp ekosistemi” geliştirme yeteneğinin, protokolün kalıcı başarıya ulaşıp ulaşmayacağını belirleyeceğini söylüyor.

“AWS (Amazon Web Services), Google Cloud, Microsoft Azure, Alibaba Cloud ve Tencent Cloud dahil olmak üzere birden fazla Web 2.0 bulut sağlayıcısı, bugün farklı derecelerde önemli başarılar elde etti. Kripto bulut piyasası da benzer bir yol izleyebilir ve Cardano’nun başarıya ulaşmak için tek kazanan olması gerekmeyebilir. Cardano hedeflerine ulaşabilirse, ağın geniş kullanıcı topluluğuyla birlikte özellikleri, ekosistemin hızla büyüyen kripto bulut platformu pazarında anlamlı bir pay almasına izin verebilir.”

CoinGecko’ya göre ADA, yazı yazarken son 30 gün içinde %26’dan fazla düşüşle 2.19 dolardan işlem görüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!