Altcoin HaberleriBitcoin Haberleri

Raoul Pal, Kripto’nun En Kısa Zamanda Büyük Bir Ateş Yakacağını Söyledi!

Real Vision CEO’su ve makro gurusu Raoul Pal, kriptonun genel piyasa değerinin hala büyümek için devasa bir alana sahip olduğunu düşünüyor.

Pal, Anthony Pompliano ile yaptığı yeni bir röportajda kripto pazarının internetten daha hızlı büyüdüğünü söylüyor.

“İnternetin benimsenmesiyle ilgili bir çizelgem var ve kripto parayla güzel bir şekilde eşleşiyor, ancak internet 150 milyon kullanıcıya sahipken yılda %63 büyüyordu, şu anda kriptonun sahip olduğu. Yani yılda %63 büyüyordu [ve] kripto %113 büyüyor, yani bu, kaydedilen tüm tarihte teknolojinin en hızlı benimsenme oranının iki katı.

Biz böyle bir şey görmedik. Matematiği tahmin edin, 2024’e kadar 1 milyar insana ulaşacaksınız. Yani bu gerçekten çok hızlı olacak. On yılın sonunda, muhtemelen 3,5-4 milyar insansınız, yani dünyanın çoğu.”

kripto para

CoinGecko’ya göre, küresel kripto para piyasa değeri, yazı yazılırken 2.31 trilyon dolar.

Pal, hisse senetleri, tahviller ve gayrimenkul dahil olmak üzere çoğu büyük varlık sınıfının 150-300 trilyon dolar aralığında olduğunu belirtiyor.

Eski Goldman Sachs yöneticisi, kripto piyasasının diğer sektörlerle eşleşmesi için 100 kat artacağını düşünüyor.

“Diğer varlık sınıflarına uyması için kabaca adil bir değerin 200 trilyon dolar olduğunu düşünüyorum. Yani 100x. Kaydedilen tüm tarihte bu tür bir büyüklüğün 100 katını yapan bir varlığımız hiç olmadı.

Bunu daha önce hiç görmedik, hiçbirimiz bunu yaşamadık. Bence bu, dünyanın en kısa sürede gördüğü en büyük servet nesli olacak.”

telegram 12

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!