Kripto Borsa Haberleri

Coinbase, NFT Pazarının Lansmanını Duyurdu!

Dünyanın en büyük kripto borsası Coinbase bir blog yazısında, bu yıl içinde bir bekleme listesiyle birlikte, değiştirilemez token (NFT) pazarının lansmanını duyurdu.

Coinbase, NFT çılgınlığına girmek için en büyük kripto borsalarından biri olacak.

Coinbase Ürün ve Ekosistemden Sorumlu Başkan Yardımcısı Sanchan Saxena, Coinbase NFT pazarının kullanıcılarının dijital koleksiyon ürünlerini basmasına, satın almasına, keşfetmesine ve sergilemesine izin vereceğini açıkladı.

coinbase

Saxena şu ifadeleri kullandı;

Tüm NFT’ler zincir üzerindedir. İlk lansman, kısa süre sonra planlanan çoklu zincir desteğiyle Ethereum tabanlı ERC-721 ve ERC-1155 standartlarını destekleyecek. En iyi kullanıcı deneyimini sağlayacağız, ancak içerik oluşturucuları asla kilitlemeyeceğiz.

Blog gönderisinde Saxena, NFT pazarının içerik oluşturucuların NFT’lerini merkezi olmayan sözleşmeler ve meta veri şeffaflığı yoluyla kontrol etmelerine ve görüntülemelerine izin vereceğini de belirtiyor.

Ayrıca, kripto borsasının kullanıcı dostu arayüzler oluşturarak NFT’leri daha erişilebilir hale getirmeyi amaçladığını ve bunları kullanıcılar için kolaylaştırdığını iddia ediyor.

Bunun yanı sıra Saxena, yeni tartışma ve öğrenme alanları açan sosyal hizmetleri de açtıklarını açıkladı. Ve yaratıcı topluluğunu büyütecekler.

Dahası, Coinbase NFT’nin yaratıcılığı güçlendiren eşler arası bir pazar yeri olacağını ve Coinbase NFT platformunun, merkezi olmayan bir pazarın üzerine inşa edilmiş sezgisel bir tasarımla sanat ve sanatçının deneyimini lider hale getirdiğinden bahsetti.

Proje hayata geçtiğinde Coinbase, NFT çılgınlığına giren en büyük kripto borsalarından biri olacak. Son zamanlarda, FTX kullanıcıların Ethereum ve Solana blok zincirleri aracılığıyla NFT’leri çapraz zincir ticareti yapmalarına olanak tanıyan NFT pazarını başlattı.

telegram 12

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!