Altcoin HaberleriBitcoin Haberleri

SEC, Önümüzdeki Hafta Bitcoin ETF’yi Onaylayabilir!

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) nihayet önümüzdeki hafta uzun zamandır beklenen Bitcoin Borsası işlem gören fonu (EFT) onaylaması ihtimali var. Bir rapora göre , dijital finans dünyası muhtemelen Pazartesi gününden itibaren SEC onayını beklemekten başka bir şey beklememeli.

Düzenleyicinin, ürünlerin önümüzdeki hafta ticarete başlamasını engellemesi muhtemel değil.

Ayrıntılı olarak, Bloomberg Kıdemli ETF analisti Eric Balchunas da bu konuda kendinden çok emin. Balchunas büyük bir coşkuyla, ProShares Bitcoin Strategy ETF’nin bile zamanı geldiğinde hayata geçirilen ilk proje olabileceğini belirtti.

Balchunas’ın söylediklerine ek olarak, Invesco Bitcoin Strategy ETF’nin ertesi gün onaylanacak bir sonraki çığır açan EFT olabileceğini bile kaydetti.

Daha da genişleyen SEC başkanı Gary Gensler , özellikle CME ile işlem gören Bitcoin vadeli işlemlerinde fon çağrısında bulundu. Öte yandan, birçoğu yaklaşan bu ETF’nin Bitcoin’in (BTC) fiyatını yükseliş modunda zorlayacağına inanıyor .

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!