Altcoin Analizleri

Bitget’in Yerel Tokeni (BGB) Bir Haftadan Kısa Sürede %121 Yükseldi!

Kripto borsası Bitget’in yerel tokeni BGB, parabolik ralliler sonrasında tüm zamanların en yüksek seviyesine yükselerek diğer piyasalardan öne geçiyor.

Bitget’in genel müdürü Gracy Chen, son birkaç ayda borsanın bir dizi yeni kilometre taşına ulaştığını açıkladı.

BGB inovasyonlar yaparak rakiplerinden ayrışıyor

Chen, BGB’nin büyük artışına işaret ederek; Bitget’in tüm ayı piyasası boyunca inovasyonlar yaparak rakiplerinden ayrışmaya yardımcı olduğunu belirtiyor.

Bitget, yeni rezerv kanıtı raporuna atıfta bulunarak varlıklarında %227’lik bir rezerv oranına sahip olduklarını iddia ediyor. Geçmişte milyarlarca dolarlık müşteri fonunun kaybolduğu ve CEO’su tutuklanan FTX’in çöküşünden sonra, kripto borsaları rezerv sistemlerinin incelemesi arttı.

Bitget’in genel müdürü Gracy Chen, Bitget’in türev ticaretindeki pazar payının %3’ten %11’e çıktığını ve hacmin %300 arttığını söyleyen bir Boston Consulting raporundan da bahsediyor.

bgb analiz
kaynak: gracy chen/twitter

Gracy Chen’in ifade ettiğine göre, Bitget kopya ticaretini sunan ilk kripto borsasıdır. Bu sayede, kullanıcılar kendi ticaretlerini yönetmek yerine daha deneyimli yatırımcıların ticaretlerini kopyalayabilirler.

Bitget, kripto yatırımcılarına daha az bilinen ve daha küçük hacimli altcoinlere erişim sağlama hedefiyle “inovasyon bölgesini” tanıttı. Bitget ayrıca Coinbase ile birlikte, Ethereum (ETH) tabanlı yeni bir takas edilemez token (NFT) pazar projesi olan BLUR’u listeleyen ilk borsalardan biri oldu.

Bitget’in yerel token’i BGB, son yedi günde %108 artışla 0,461 dolara ulaştı ve piyasa değeri 642.944.742 dolar oldu. BGB güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!