ALTCOİN

Analist Arnold’a Göre Bu Dört Kripto Para Temmuz Ayında Patlamaya Hazır!

Yakından takip edilen kripto analisti Aaron Arnold, bu ay alev almaya her zamankinden daha hazır olduğunu söylediği dört dijital varlığı isimlendiriyor.

Yeni bir videoda Altcoin Daily’nin sunucusu, analistlere göre şu anda yadsınamaz bir büyüme potansiyeline sahip olan Cardano (ADA) ile listesine başlıyor.

Arnold, Cardano’nun stake yoluyla kilitlenen toplam değerde kripto alanında lider olduğunu not ediyor . 31 milyar doların üzerinde ADA’nın şu anda protokole dahil edilmesiyle, tüccar, ufukta daha fazla fiyat artışının muhtemel olduğunu söylüyor.

Geniş çapta takip edilen etkileyici, dünyanın en büyük kripto odaklı varlık yöneticisi olan Grayscale’in Cardano’yu Dijital Büyük Sermaye Fonu’ndaki üçüncü en büyük tahsisi yaptığını da belirtiyor.

“Hata yapma, [Gri Tonlamalı] Cardano’yu eklemek büyük bir yeşil bayraktır.”

Arnold’un bu ayki listesindeki iki numaralı para Ethereum (ETH). Kripto analisti, 869.000 abonesine borsalardaki ETH arzının şu anda Kasım 2018’den bu yana en düşük seviyede olduğunu hatırlatıyor .

altcoin ethereum kriptokoin com
Analist Arnold'a Göre Bu Dört Kripto Para Temmuz Ayında Patlamaya Hazır! 1

Ayrıca , JP Morgan’ın Ethereum’a yapılacak yükseltmelerin, önde gelen akıllı sözleşme platformunun liderlik etmeye hazır olduğu stake için 40 milyar dolarlık yeni bir endüstriyi tetikleyebileceğini öngören ifadelerine atıfta bulunuyor .

“Dürüst olmak gerekirse, bence bu Etheruem’in kaybetme döngüsü. Bunu bir süredir söylüyorum. Yani insanlar, heyecan, altyapı, Etheruem’i destekleyen insanlar, çok büyük.”

Arnold’un Temmuz ayı için üçüncü kripto seçimi, merkezi olmayan oracle ağı Chainlink’tir (LINK). Tüccar, Chainlink’in uzun entegrasyon listesini, yakın gelecekte onu stratosfere fırlatabilecek bir yükseliş katalizörü olarak belirtiyor.

Arnold, kripto alanı yükseliş trendinde kaldığı sürece LINK’in piyasadaki en sıcak projelerden biri olacağını söylüyor.

“Başlangıçtan bu yana sahip oldukları şey, entegrasyonlarından ekosistemlerine kadar yadsınamaz. Bitcoin olduğu sürece, kripto para birimi boğa piyasasında olduğu sürece, ki öyle olduğuna inanıyorum, Chainlink çok çok iyi yapacak çünkü yaptıkları şey çok büyük ve inkar edilemez.”

Altcoin Daily sunucusunun bu ay patlamaya hazır olduğunu söylediği son kripto varlığı, dünyanın önde gelen dijital varlığı Bitcoin. Arnold, zincirleme analist Willy Woo’dan Federal Rezerv’in yeni dijital ekonomi için kendi fikirlerini tanıtmak için Bitcoin’in markasına nasıl güvenebileceği hakkında bir tweet’e atıfta bulunuyor.

Kripto tüccarı, bazı türbülanslarla onu zorlamak isteyen uzun vadeli Bitcoin sahiplerinin zirveden çıkma eğiliminde olduğunu belirtiyor. Ona göre Bitcoin, kripto pazarlarının “nihai taşıyıcısı” unvanına sahip.

Kaynak: DailyHodl

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!