Altcoin Haberleri

Kripto Tüccarı Aaron Arnold’a Göre, Büyük Potansiyeli Olan En İyi 5 Altcoin!

Kripto tüccarı Aaron Arnold, taşınmaya hazır olduğunu düşündüğü en iyi beş kripto varlığını paylaşıyor.

Tüccar 1.08 milyon YouTube abonesine ilk seçiminin Polkadot (DOT) olduğunu söylüyor. Arnold, platformun merakla beklenen parachain slot müzayedelerinin, blok zincirlerin ağda başlatılmasını sağlayacak meyve vermeye başlamasıyla birlikte, DOT’un Kasım ayında toplanmaya hazır olduğunu düşünüyor.

Polkadot ekibinden, parachain kaydını etkinleştirme hareketini açıklayan bir tweet paylaşıyor.

“Parachain müzayedeleri muhtemelen 4 Kasım’da başlayacak ve 4 Kasım’da olmazsa [o zaman] orada bir ara olacaklar. Mesele şu ki, Polkadot bir sonraki seviyesine giriyor.”

CoinGecko’ya göre, Polkadot kısa süre önce tüm zamanların en yüksek seviyelerini kırdı ve şu anda 51.24 dolardan işlem görüyor.

Sıradaki Ethereum (ETH) akıllı sözleşme rakibi Avalanche (AVAX). Arnold, AVAX’ın risk sermayesi yatırımcıları arasında popülaritesinin arttığını belirtiyor.

“Çığ Vakfı, VC parasını ekosistemine aktarmaya devam ediyor, bu da bu alandaki en iyilerden bazılarını kendine çektiği anlamına geliyor. Bu Avalanche için büyük ölçüde yükseliş.

Parayı harcıyorlar ve çok fazla inşaat, geliştirme ve para getirecekler, bu yüzden Avalanche konusunda iyimserim.”

kripto

Tüccar Avalanche Foundation’ın, merkezi olmayan finans (DeFi) ve takas edilemez token (NFT) platformlarının yanı sıra diğer ‘ortaya çıkan kullanım durumlarında’ gelişmeyi teşvik edecek 220 milyon dolarlık bir yatırım fonu olan Blizzard’ı yeni başlattığını belirtiyor.

telegram 12

Arnold’un üçüncü seçimi Cardano (ADA). Cardano akıllı sözleşme blok zincirinden, ağdaki kullanımın hızla arttığını gösteren zincir üstü verilere işaret ediyor.

“Cardano’da özellikle şu nedenle yükseliş var: Toplam işlem sayısından, günlük işlem sayısından, günlük toplam ücretten bahsetsek de, Cardano (ADA) kullanımı artıyor…

Tüm bunlar Cardano için inanılmaz derecede olumlu ve ekosisteminin bu kadar büyüdüğünü görmek güzel.”

Ayrıca metaverse belirteci Decentraland’ı (MANA) başka bir en iyi rakip olarak listeliyor.

Facebook’un metaverse geliştirmeye odaklanma duyurusunun, yatırımcıların dikkatini sektöre yönelttiğini ve bunun MANA’nın fiyatının %300’den fazla patlamasına yardımcı olmuş olabileceğini söyledi. Şu anda MANA 2.92$’dan işlem görüyor.

Son olarak Arnold, THORChain’e (RUNE) bir göz atıyor. Protokolün Ethereum, Bitcoin (BTC), Binance Akıllı Zincir (BSC) ve THORChain arasında zincirler arası takasları etkinleştirme yeteneğini vurgulayarak DeFi’ye daha fazla birlikte çalışabilirlik getiriyor.

“Size karşı oldukça dürüst olmak gerekirse, THORChain hakkında ne kadar çok şey öğrenirsem, o kadar çok içine giriyorum. Kullanışlı görünüyor.

Elbette tüm bunlarla KYC (müşterinizi tanıyın) yok, bu da onu yine çok havalı kılıyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!