Altcoin Haberleri

Ünlü Analiste Göre Dogecoin (DOGE), ‘Büyük’ Patlama Yapacak!

Geniş çapta takip edilen kripto para analisti, piyasa değerine göre onuncu en büyük dijital varlık hakkında yükseliş eğilimini ifade ediyor.

2018 Bitcoin dip seviyesini düşmeden altı ay önce tahmin eden analist Smart Contracter, Dogecoin’in (DOGE) şu anda büyük bir birikim geçirdiğini söylüyor.

“DOGE/BTC, devam eden en çılgın görünen yüksek zaman çerçevesi birikimine sahip. Uzun zamandır bu kadar temiz bir birikime benzeyen bir şey görmemiştim.

Bunu bir yıl içinde tekrar gözden geçirmeye cesaret ediyorum, DOGE 0.065 dolardan çok daha yüksek olacak.”

dogecoin
Kaynak: SmartContracter/Twitter

Dogecoin, son 24 saat içinde yaklaşık yüzde altı artışla, yazı yazarken 0.06445 dolardan el değiştiriyor.

Smart Contracter’ın tahmini, Dogecoin’in balina işlemlerinin ve fonlama oranlarının yakın geçmişte arttığını iddia eden kripto para analitik firması Santiment ile örtüşüyor.

“Dogecoin son bir buçuk günde sağlam bir +%9 arttı ve meme parası hala kriptoda en büyük 10. piyasa değeri varlığı olarak sıralanıyor. Fiyat yönü değişiminin iki büyük göstergesi olan balina işlemleri ve fonlama oranları yeni yükseldi.”

seri117 kriptoup
Kaynak: Santiment/Twitter

Çevrimiçi aracılık uygulaması Robinhood, şu anda en büyük Dogecoin miktarını tutan adrese sahip – 2,5 milyar doları aşan bir zula. Bu, toplam arzın neredeyse üçte biri.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!