Altcoin HaberleriKripto Para Analizleri

Chainlink, WAVES, Verge, Fiyat Analizi: 06 Ağustos Cuma

Bitcoin günlük grafiğinde %5,2’lik bir artış kaydetmesine rağmen, LINK ve WAVES gibi altcoinler sabit fiyat hareketi gördü. LINK önemli bir fiyat değişikliği kaydetmedi ve aslında biraz düşüş eğilimi gösteriyor. WAVES, aşağı yukarı aynı şeyi yansıtıyor gibi görünüyordu.  

Aksine, Verge %4 yükseldi ve değerinde daha fazla artışın işaretlerini verdi.

Chainlink (LINK)

link aug 6 1536x695 1
LINK/USD , TradingView

Chainlink, basın zamanında 23.46 dolardan fiyatlandırıldı. LINK, son birkaç gün içinde ikinci kez 24.99 dolarlık direncini reddetti. LINK’in basın zamanı fiyat seviyesi için yerel destek seviyesi 23.30 dolardı. Fiyat birkaç seans daha bu seviye etrafında dalgalanmaya devam ederse, bir düşüş onu 21.54$’a düşürebilir. 

Müthiş Osilatör üzerinde kırmızı sinyal çubuklarının yükseldiği görüldüğü için teknik göstergeler LINK pazarındaki düşüş baskısını gösteriyor . Ek olarak, MACD ayrıca kırmızı histogramları da parladı. 

Göreceli Güç Endeksi, ancak nazik bir artış olduğunu tescil ve bazı alış baskısı ima etti. 

WAVES

waves aug 6 1536x622 1
dalgalar/usd, tradingview

Altcoin %1.8’lik bir artış kaydetmesine rağmen, token 16.26 ile 15.58 dolar arasında sıkıştığında çok fazla konsolidasyon gördü. WAVES’in yanal hareketinden kopması durumunda, ani direnç 16.81 dolarda olacaktır. Bununla birlikte, kripto fiyatındaki bir düşüş, kripto varlığının 15.58 $ destek seviyesine yerleşmesini sağlayacaktır. 

Teknik göstergeler altcoin’in yönüne dair net bir gösterge vermediği için WAVES karışık sinyaller verdi. Örneğin, harika Osilatör resimde , aralıklı iki yeşil ve kırmızı sinyaller ardından MACD hafifçe yeşil histogramlarının şekilde başladığını belirtir. 

Bollinger Bantları dar kalmıştır ve fiyatı bant içinde fiyat hareketini engelledi. 

Verge [XVG]

xvg aug 6 1536x621 1
XVG/USD , TradingView

XVG, son 24 saatte % 4’lük bir artış kaydetti. Ancak, ikinci girişiminde 0,025 dolarlık direnç seviyesini geçmeyi başaramadı. XVG’nin yerel desteği 0,022 dolardı, ancak alt seviye bu seviyeden çok uzakta işlem gördü ve piyasada alıcıların varlığı göz önüne alındığında düşmesi pek olası değildi. 

Göstergeler basında yeşil renkte görüldüğünden piyasada yükseliş hissi hakim oldu. Müthiş Osilatör yeşil sinyal çubuklarının bir artış kaydetti ve MACD buna bir boğa bir crossover resimde.

Son olarak, gösterge grafiklerde açıldıkça Bollinger Bantları gelen oynaklığa yol açtı. 

kaynak: ambcrypto

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!