Altcoin Haberleri

Ripple, Milyarderle Olan Yeni Ortaklığını Duyurdu!

Ripple Labs, XRP’nin arkasındaki kuvvet, SpaceX‘in ortaklarından ve Shift4 Payments‘ın milyarder kurucusu Jared Isaacman ile büyük bir ortaklık kurduğunu açıkladı. Bu yeni işbirliği, XRP aracılığıyla bağış yapma kapasitesini genişletmeyi amaçlıyor.

Yakın zamanda yapılan bir duyuruyla, Ripple Labs ve Isaacman‘ın hayır işleri için güçlerini birleştirdiği belirtildi. Bu stratejik ortaklık, Maui Acil Müdahale Fonu için kripto para bağışları, özellikle de XRP, kabul edecektir.

ripple gors
Kaynak: X

The Giving Block, sektördeki lider kripto bağış platformlarından biri olarak XRP‘nin entegrasyonuna öncülük ediyor. Bu birliktelikle Ripple, Shift4’ün CEO’su Isaacman ile birlikte Maui Yardım Fonu için yapılan bağışlarda 50 bin dolara kadar %200 ekstra destek sağlamayı taahhüt ediyor.

Bu hareket, yardım kuruluşlarına yönlendirilen bağışların miktarını esasen ikiye katlıyor. Ripple, bağış Eşleştirme konseptini benimseyen bu özel ortaklık sayesinde, Isaacman‘ın kripto para bağışlarına 50.000 dolara kadar eşlik ederek bağışların etkisini artırıyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTiktok ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!