Altcoin HaberleriBitcoin Haberleri

Altcoin Daily’ye Göre Önümüzdeki Beş Yıl Boyunca Sahip Olacak En İyi 9 Kripto Varlık!

Kripto Trader’ı ve Altcoin Daily’nin ev sahibi Aaron Arnold, önümüzdeki on yıl içinde yatırım yapacağı ve elinde tutacağı dokuz kripto varlığını listeliyor.

Aaron, izinsiz blok zincirler olduğu için portföyünün yarısını Bitcoin’e (BTC) tahsis edeceğini söylüyor.

“Toplam 1.000 dolarımdan ilk 500 dolarımı hemen Bitcoin’e koyuyorum. En hızlı olmayabilir, diğer altcoinlerin tüm özelliklerine sahip olmayabilir ama en merkezi olmayan, sansüre en dayanıklı olanıdır.”

shutterstock 687427141 16 9 1617789457 880x495 1

Arnold, Ethereum’un (ETH) blok zincirinin ana akım işletmeler tarafından artan bir şekilde benimsenmesini bir faktör olarak öne sürerek, portföyünün beşte birini piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto para birimine tahsis edeceğini söyledi.

“Bir sonraki 200 dolarım doğrudan Ethereum’a gidiyor. Goldman Sachs, JPMorgan’ın Repo Blockchain ağında ticarete yeni başladı ve bu son derece özel olmasına rağmen, Ethereum blok zincirinde son derece izinli.”

Arnold, mevcut ve gelecekteki akıllı sözleşme blok zincirleri Cardano (ADA), Polkadot (DOT) ve Kusama’yı (KSM) içeren bir dizi kripto varlığına mevcut miktarının onda birini yatıracağını söyledi.

“Bir sonraki 100 dolarım, ilerleme kaydeden Ethereum interoperatörlerine yatırılıyor. Cardano, Polkadot ve bu durumda da Kusama gibi.”

Aaron ayrıca, yatırım yapılabilir tutarının onda birini blok zinciri tabanlı oyun platformu Enjin (ENJ) ve eğlence odaklı blok zinciri Flow’a (FLOW) yatıracağını söyledi. ).

“Bir sonraki 100 dolarım, NFT/sanal dünya çılgınlığından yararlanan en iyi altcoinlere yatırılacak.”

Arnold, yatırılabilir miktarın kalan onda biri için yarısını Dogecoin (DOGE) meme coin’e, diğer yarısını ise teşvik platformu XCAD Network’e (XCAD) ayıracağını söyledi.

Kaynak: dailyhodl.com

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!