Altcoin Analizleri

Dogecoin (DOGE) Değer Kaybetmeye Devam Ediyor!

Kripto para birimi Dogecoin için fiyat analizi yapıldığında, değerinde gözle görülür bir düşüş meydana geldiği için güçlü bir düşüş eğilimi görülmektedir. Bu devam eden düşüş trendi, kripto para biriminin değerini 0,06934 dolara kadar düşürmüştür.

Önceki gece piyasayı boğalar domine etse de, ayılar şimdilik galip gelmeye devam ediyorlar. Düşüş eğiliminin önümüzdeki saatlerde daha da artması beklenmektedir.

Dogecoin fiyatı 0,06934 dolara geriledi

Günlük DOGE fiyat analizi, gün içinde güçlü bir satış baskısı nedeniyle piyasada düşüş eğilimi gösteriyor. Fiyat grafiği devam eden düşüş trendiyle aşağı doğru eğimli görünüyor. Kırmızı şamdanlar, düşüş trendini işaret ediyor ve fiyat son 24 saat içinde 0,06934 $ seviyesine geriledi.

Madeni para değerindeki yüzde 4,90’lık düşüşün farkındayız, ancak düşüş trendi devam ederse yüksek bir kar elde etmek için yeterli olmayabilir.

dogecoin (doge) analiz
kaynak: tradingview

Şu anda fiyat, düşüş işaretine işaret eden 0,07523 $ hareketli ortalama (MA) değerinin altında bulunuyor. Stokastik RSI göstergesi aşırı satış bölgesinde ve yakın gelecekte aşağı yönlü momentumun devam edebileceğine işaret ediyor.

Ek olarak, MACD göstergesi düşüş bölgesinde ve aşağı yönlü bir sinyal hattına sahip.

Dogecoin düşüş trendi devam ediyor

Saatlik Dogecoin fiyat analizi, son dört saat içindeki aşağı yönlü hareket nedeniyle ayıların saatlik fiyat tablosunda yeniden önde olduğunu gösteriyor.

Son birkaç saat içinde fiyat trendleri sürekli dalgalanıyor olsa da, şu anda ayılar önde gibi görünüyor.

dogecoin (doge) analiz
kaynak: tradingview

Ayıların başarılı bir geri dönüş yapması sonucunda DOGE değeri 0,06934 dolara düştü. Ancak hareketli ortalama değeri 0,07119 $ ile daha yüksek bir seviyede bulunuyor.

MACD çizgisi, sinyal çizgisinin altına hareket ederek yakın gelecekte düşüş momentumunun hakim olacağını gösteriyor. Ayrıca, stokastik RSI 23,25 seviyesinde ve bu da satış baskısının yakında devam edebileceğini gösteriyor.

Dogecoin fiyat performansı analizi sonuçları

Dogecoin fiyatı son 24 saat içinde önemli ölçüde düştü ve haber yazıldığı anda 0.06934 $ seviyesinde işlem görüyor. Düşüş eğilimi, MACD ve Stokastik RSI gibi çeşitli göstergelerin de düşüş eğilimi göstermesi nedeniyle artıyor. Ancak, piyasa hızla tersine dönmezse düşüş devam edebilir.

Boğalar kontrolü yeniden ele geçirmeye ve yükseliş eğilimi oluşturmaya çalışabilirler. Bu nedenle, Dogecoin fiyatının gelecekteki durumu belirsiz ve piyasayı yakından takip etmek gerekiyor.

Dogecoin kaç tl fiyatını görmek için tıklayın.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!