ALTCOİN

Ünlü Analist, Cardano’nun Geleceği Hakkında Konuştu!

CoinGecko’ya göre kripto analisti Michaël van de Poppe, son 30 günde %116 ve bir yılda %2,400 gibi şaşırtıcı bir artış gösteren Cardano’ya bakıyor.

Van de Poppe, Cardano’nun destansı çıkışından sonra önemli ölçüde geri adım atması için artık “büyük” bir şans olduğunu söylüyor.

“Cardano’yu hemen şimdi satın almak istiyorsanız, günlük zaman dilimine bağlı olarak girişinizde önemli bir düşüş ve düşüş olasılığı çok yüksek. Bu, %25-30’unu kolayca düzeltebileceği ve yine de yükseliş gösterebileceği anlamına gelir. Ancak, %25’lik bir düşüş yaşadınız ve bu alt seviyelerde potansiyel olarak daha iyi bir giriş hakkı tanındı.”

Cardano bu yazının yazıldığı sırada 3,00$’ın biraz altında işlem görüyor ve Van de Poppe, böyle bir giriş noktası daha iyi bir risk-ödül oranı sunduğu için 2,45$ veya altında satın almayı tercih edeceğini söylüyor.

kriptoup bitcoin terra solana luna analiz grafik
Ünlü Analist, Cardano'nun Geleceği Hakkında Konuştu! 1

“Asıl acı aşağı tarafta. Bu, Cardano’nun çalışmaya devam edemeyeceği anlamına gelmez. Yapabilir. Ancak girişi gerçekten almak için beklemeniz veya izlemesi ilginç seviyeleri aramanız gerekiyor…

2,45 dolar civarına bakardım ve ikinci olarak, 2 dolar civarındaki alana bakardım.”

Van de Poppe, kâr elde etmek için hedef bölgelerin 4,40$ veya üzerinde olduğunu söylüyor.

“Dürtü dalgalarına dayalı olarak Cardano için bir sonraki hedef bölge nedir? Açıkçası, 4.75 $ ve 6.80 $’ı hedefleyebileceğiniz önceki dürtü dalgasına dayalı Fibonacci uzantısını kullanabilirsiniz. Bunu son koşuya göre de yapabilirsiniz ve ardından 4.40 dolar ve 6.50 dolara ulaşırsınız.”

Analist, piyasa değerine göre üçüncü en büyük kripto para birimi için geri çekilme belirtilerinin Cardano/Bitcoin (ADA/BTC) tablosunda da belirgin olduğunu söylüyor.

“Bu noktada Cardano’nun koşması bitti mi? Öyle olduğuna inanmıyorum. Ancak, Bitcoin çiftindeki [ADA/BTC] günlük [zaman çerçevesinin] de gerçekten herhangi bir güç sağlamadığı gerçeği göz önüne alındığında, bu noktada böyle düzeltici bir hamle yapabileceğimizi gösteriyor. Yani burada sahip olduğumuz senaryo bize potansiyel bir düzeltici hamle gösteriyor.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!