Bitcoin Haberleri

Büyük Bitcoin Ayısı Sessizliğini Bozdu!

Bitcoin’in 2023 rallisi boyunca düşüş eğilimini sürdüren yüksek profilli bir kripto yatırımcısı iki haftalık sessizliğini bozuyor.

Capo, Bitcoin geçen yılın Nisan ayında 40.000 $’a düştüğünde piyasalardan çıktı.

O zamandan bu yana, ayı piyasasının BTC’nin 12.000 $’lık yeni bir düşük seviyeye ulaşmasıyla sona ereceği yönündeki genel tezinin arkasında durdu.

bitcoin haberleri

Analist, Bitcoin yükselişi karşısında şaşkınlığını gizlemiyor

Capo, Twitter takipçilerine Bitcoin’in büyük çıkışının sadece büyük bir ayı piyasası rallisi olduğunu söyledi. Bununla birlikte, hareketin büyüklüğü karşısında şaşırdığını da itiraf ediyor.

“Elbette bu sıçramanın geleceğini görmedim. Bunu inkar etmiyorum. Al anlatısı, bazı altcoinlerin beklenenden daha güçlü ralliler görmesine neden oldu. Elde edilecek iyi kârlar vardı. Bunu okuyabilen ve durumdan yararlananları tebrik ederim.

Mevcut piyasa durumu hakkında konuşmaya devam edecek olursak, bence bu hala şimdiye kadarki en büyük boğa tuzağı. Tüm bu hareket BUSD ve USDC ile yapay olarak pompalandı. Kanıtlar orada. Bu net bir ayı piyasası rallisi, B/X dalgası, yankı balonu veya ne derseniz deyin gibi görünüyor. Ayı analizi henüz geçersiz kılınmadı. 12 bin ana hedef olmaya devam ediyor.”

Capo, hayatını yaşadığını ve trollerden kaçınmak için Twitter’dan uzakta çok zaman geçirdiğini söyledi.

“İmajımı lekelemeye çalışan, kıskançlık gibi basit bir nedenle benimle dalga geçen ve daha fazla etkileşim elde etmeye çalışanların aksine; burada her zaman saygıyı korudum ve hiçbir zaman şöhret peşinde koşmadım.

Çünkü saygı her şeydir. Şunu da unutmamak gerekir ki, ben yerel dipte düşüşe geçmedim…

Merak ediyor olmalısınız: eğer piyasa zıplıyorsa ve sizler sözde kar ediyorsanız, neden her gün başkalarını eleştirmek yerine mutlu değiller ve anın tadını çıkarmıyorlar?

İçlerinde biriyle ödemek zorunda oldukları çok fazla kızgınlık taşıyorlar ve bunu kiminle yapıyorlar? Hala düşüş eğiliminde olan ve inançla daha düşük fiyatlar isteyen biriyle, çünkü daha fazla kaybetmekten korkuyorlar. Ama hata yapmayın, bunu tüm ayı piyasası boyunca yapıyorlar. Yerel dipten sonra yerel dip. Piyasa sizi yerinize oturtana kadar da gülüp şakalaşıyorlar.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!