Altcoin Analizleri

Kripto Balinası, Dogecoin’de (DOGE) 28.000.000 $ Hareket Etti!

Derinlere gömülmüş bir kripto balinası, yaklaşık iki yıl boyunca en iyi meme parasını elinde tuttuktan sonra aniden Dogecoin’de (DOGE) milyonlarca dolar hareket ediyor.

Blok zinciri takip hizmeti Lookonchain, yaklaşık iki yıldır aktif olmayan bir cüzdanın aniden uyandığını ve işlem sırasında 28,16 milyon $ değerinde 326.400.000 DOGE transfer ettiğini ortaya koyuyor.

Lookonchain, cüzdanın devasa DOGE hazinesini Mart 2021’de biriktirdiğini gösteriyor.

Büyük balina hamlesi, kripto analiz firması Santiment’in Dogecoin’in daha geniş kripto piyasaları için düşüş sinyali verdiğini söylemesiyle geldi. Analiz firmasına göre, DOGE’nin yüksek sosyal ölçümleri kripto piyasalarının düzeltici bir harekete tanık olabileceğini gösteriyor.

Dogecoin’e yönelik bu sosyal hacim ve son derece olumlu duyarlılık modeli, coşkunun nasıl fiyat zirveleri yarattığını mükemmel bir şekilde gösteriyor.

DOGE hakkındaki görüşünüz ne olursa olsun, özellikle bu varlık üzerindeki coşku tarihsel olarak piyasa düzeltmelerinin habercisidir.”

Dogecoin, son 24 saat içinde %2’nin üzerinde bir artışla haber sırasında 0,087 dolardan işlem görüyor. DOGE güncel fiyatını görmek için tıklayın.

dogecoin analiz
Kaynak: Santiment/Twitter

Kripto balinası 39 milyon dolar değerinde Dogecoin aldı

Lookonchain’in dikkatini çeken bir diğer büyük işlem ise bir kripto balinasının son birkaç gün içinde 39 milyon dolardan fazla Dogecoin’i yutması.

Bu birikim, adresi dünyanın en zengin DOGE adreslerinden biri haline getiriyor. BitInfoCharts’a göre, şu anda 61 milyon dolardan fazla değere sahip 704,2 milyon DOGE’den fazla bir bakiyeye sahip olan adres, dünyanın en büyük 20. DOGE cüzdanı.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!