Ethereum Haberleri

Chris Burniske, Ethereum’un Rallilere Hazır Olduğunu Söyledi!

Mevcut kripto ayı piyasasının dibe vurduğunu doğru bir şekilde söyleyen bir yatırımcı, Ethereum’un rallilere hazır olduğunu ve bir sonraki boğa piyasasını yönlendirecek birkaç temel anlatı olduğunu söyledi.

Risk sermayesi şirketi Placeholder’ın ortaklarından Chris Burniske, Twitter takipçilerine bir sonraki kripto boğa döngüsünde ortaya çıkacak birkaç “hype teması” gördüğünü söyledi.

“Bir sonraki genişlemeye yönelik bariz hype temaları:

1) köprüleme ve çoklu zincir hizmetleri
2) Yapay zeka blok zinciriyle buluşuyor
3) uygulama zincirleri ve sektör zincirleri”

Burniske ayrıca veri kullanılabilirliği katmanlarından ya da bir blok zincirindeki verilerin kullanılabilirliği konusunda fikir birliği sağlayan ve depolayan sistemlerden de bahsetmektedir.

Eski ARK Invest analisti “hype teması” ile ne kastettiğini açıklıyor.

“Bazılarının nasıl tepki verdiği göz önüne alındığında, bir ‘hype temasının’ ilgi odağındaki ilk büyük döngüsünü yaşayan bir tema olduğunu açıklığa kavuşturmalıyım. Fırsatın peşinde koşan bazı gerçek protokollerin yanı sıra, temaya kayan birçok başka ‘dolandırıcı protokol’ de olacaktır.”

ethereum haberleri

Ethereum, USD ve BTC çiftinde yükselişte

Yeni kripto anlatıları bir yana, Burniske şu anda Ethereum’da (ETH) hem USD bazında hem de Bitcoin çiftinde (ETH/BTC) yükselişte. Ethereum’un Şangay güncellemesinden sonra ETH/BTC için bir kırılma öngörüyor, bu da ETH sahiplerinin varlıklarını elden çıkarmasına izin verecek. Şangay güncellemesinin önümüzdeki ay başlatılması bekleniyor.

Geçen ay verdiği bir röportajda Burniske, Solana’nın (SOL) bir sonraki “Ethereum seviyesinde” fırsat olabileceğini söyledi ve Cosmos’tan (ATOM) da övgüyle bahsetti.

“Bence çekişmeli ve dikkat etmeniz gereken bir ekosistem seçmem gerekseydi ve çekişmesi nedeniyle değeri düşük olsaydı, bu Solana olurdu. Yer tutucu, her ayı piyasasında bir ya da iki ekosistem seçme ve bu ekosistem etrafında bir uçak gemisi stratejisi oluşturma eğilimindedir. Son ayı piyasası ETH ve Bitcoin’di, çünkü bunlar gerçekten de haklı gösterilebilecek ölçekte ve likit olan tek şeylerdi.

Uçak gemisi derken kastettiğim şey, Ethereum’u alırsanız, bir miktar çekirdek ETH varlığı satın alırsanız ancak daha sonra bu ekosistemin etrafına yatırım yapıp bu ekosistemi ve örneğin o sırada borç verme veya DEX’ler (merkezi olmayan borsalar) veya varlık yönetimi veya her neyse üzerinde çalışan tüm insanların kim olduğunu gerçekten öğrenirseniz. Sonra da girişim perspektifinden size en çok hitap eden ekipler arasından en iyilerini seçebilirsiniz. Şu anda Cosmos ve Solana için de aynı uçak gemisi stratejisini uyguluyoruz.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!