Ethereum Haberleri

Raoul Pal, Ethereum’un 10.000 Dolara Yükseleceğini Ancak Rakiplerinin Daha İyi Performans Göstereceğini Söyledi!

Eski Goldman Sachs yöneticisi Raoul Pal, Ethereum’un bir sonraki kripto boğa piyasasında beş haneli bir fiyata ulaşmaya mahkum olduğunu ve ETH’nin en büyük rakiplerinden bazılarının daha iyi performans göstereceğini söyledi.

Altcoin Daily ile yaptığı yeni bir röportajda Pal, Ethereum’un muhtemelen ileriye dönük en iyi riske göre ayarlanmış getirileri sunacağını ancak diğer birçok rakip altcoin projesinin hala daha yüksek kazançlar sağlayabileceğini söyledi.

ETH internetin parası. Ve bunu kaybedeceğini düşünmüyorum. Ancak bu onun en iyi performansı göstereceği anlamına gelmiyor. Çünkü inovasyon için kullanım alanlarını başka yerlere iteceğiz.

Sui gibi şeyler geliyor. Aptos henüz tam olarak kullanılmadı. Ağ etkilerini görmemiz gerekiyor. Solana, bence burayı tüketici dostu bir yer haline getirerek en geniş şekilde benimsenmesini hedefliyorlar. Bu çok güçlü. Eğer bunu doğru yaparlarsa… Meta ve benzeri insanlarla yaptıkları çalışmalar çok ilginç. Bu çok şaşırtıcı.

Polygon harika bir grup, ne yapıyorlar? Bir sürü insanı işe alıyorlar. Çok fazla iş hacimleri var, süper ilginç.

Sui henüz piyasaya çıkmadı bile ve bu daha hızlı, inanılmaz bir ekip. Bunun gibi burada çok şey oluyor. Ancak ETH en kolay yol çünkü muhtemelen en az riske sahip olanı.”

ethereum haberleri

Ethereum’un yükselmemesi için hiçbir neden yok

Makro uzmanı, fiyat tahminlerinin hayranı olmasa da ETH için yaklaşık 10.000 $’lık kabaca bir fiyat hedefi olduğunu söyledi.

“Bunu yapmaktan nefret ediyorum ama 10.000 doların üzerinde olmaması için herhangi bir neden göremiyorum. ETH’nin 10.000 doların üzerinde olmaması için hiçbir neden göremiyorum, yani buradan iyi bir yükseliş var.”

Bu haberin yazıldığı sırada ETH 1.525$’dan işlem görüyordu. ETH güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!