Altcoin Haberleri

Bu 4 Altcoin, Sadece Bir Haftada %90 Oranında Yükseliş Yaşadı!

Kripto piyasaları geçen hafta sıçradı ve bir dizi altcoin, yaklaşık %90 veya daha fazla kazançla diğerlerinden sessizce daha iyi performans gösterdi.

Yazma sırasında, Bitcoin (BTC) son yedi günde %6,8 artarken, Ethereum (ETH) aynı zaman diliminde %17’lik bir kazanç elde ediyor.

En büyük iki kripto varlığının performansını piyasa değerine göre gölgede bırakan CEL, iflas etmiş borç verme platformu Celsius’un yerel belirteci.

CEL, yedi günün en düşük seviyesi olan 1.74$’dan 4.63$’a yükseldi. CEL’in %166’lık hareketi, Celsius’un bir dava , bir vazgeçme ve vazgeçme emri ve ödeme firması Ripple’ın şirketin sıkıntılı varlıklarını satın almakla ilgilendiğini bildiren iflas işlemleriyle ilgilenmesiyle geldi.

altcoin

Son zamanlarda yükselen bir diğer altcoin, perakende yatırımcıları hedefleyen merkezi olmayan finans protokolü Kujira (KUJI,). KUJI, %108’in üzerinde bir artışla yedi günün en düşük seviyesi olan 0,59$’dan 1,23$’a çıktıktan sonra ralli yaptı. Yazma sırasında, KUJI 1,19 $ karşılığında el değiştiriyor.

Ayrıca bu hafta büyük yeşil mitingler düzenleyen Flux, zincirler arası bir oracle ve merkezi olmayan bulut altyapısı. FLUX, sadece yedi gün içinde %106’nın üzerinde kazançlar için haftalık en düşük 0,59$’dan 1,22$’a yükseldi. Altcoin o zamandan beri geri çekildi ve yazı yazılırken 1,06 dolarda oturuyor.

Yükseliş hareketlerine katılan Energy Web Token (EWT), dünyanın en büyük varlık yöneticisi BlackRock, yeni spot Bitcoin yatırım ortaklığı için bir duyuruda EWT’den bahsettiğinde bir destek yakalamış olabilir .

“BlackRock, [kar amacı gütmeyen Rocky Mountain Institution] ve Energy Web gibi kuruluşların, Bitcoin madenciliğinde sürdürülebilir enerji kullanımına daha fazla şeffaflık getirmek için programlar geliştirmesi ve bu girişimler etrafındaki ilerlemeyi takip etmesi konusunda teşvik ediliyor.”

Enerji sektörüne hizmet etmeyi amaçlayan bir kamu hizmeti tokeni olan EWT, bir haftada yaklaşık %90 artışla yedi günün en düşük seviyesi olan 2.42$’dan 4.56$’a yükseldi. EWT, haftalık en yüksek seviyesini yayınladıktan sonra düzeltti ve 4.10$ değerinde.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!