ALTCOİN

Bu Altcoinler Yükselişleri İle Dikkat Çekiyor! Yükseliş Devam Edecek Mi?

Son yedi gün içinde bir dizi altcoin, Ethereum’un Bitcoin’den ayrılmasıyla yaşam belirtileri gösteriyor.

Ethereum, piyasa değeri bakımından en büyük ikinci kripto para birimi. Geçen hafta 12.52% yükseliş yaşadı. Aynı zaman diliminde, Bitcoin %0,35 değer kaybetti.

Son zamanların en iyi performans gösteren altcoinlerinden biri, oyuncuların dijital yaratıkları toplamasına, üretmesine, yükseltmesine, savaşmasına ve takas etmesine olanak tanıyan blok zinciri tabanlı bir oyun olan Axie Infinity’dir (AXS).

CoinMarketCap’e göre, geçtiğimiz hafta AXS, yedi günün en düşük seviyesi olan 5.20$’dan tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 13.59$’a yükseldi ve %161’in üzerinde bir artışa işaret etti.

Yükselen bir başka altcoin, kripto borsası KuCoin’in yerel varlığı olan KCS’dir. KCS, sadece bir haftada %110’un üzerinde bir artışı temsil eden yedi günün en düşük seviyesi olan 6.86$’dan 14.47$’a yükseldi.

Bu hafta ilerleme kaydeden üçüncü kripto varlığı, zincirler arası merkezi olmayan finans platformu Alpha Finance (ALPHA). Altcoin, yedi günün en düşük seviyesi olan 0,41 $’dan 0,88 $’a %114’ün üzerinde yükseldi.about:blankabout:blank

Sırada, her varlık için kalıcı sözleşmeler (son kullanma tarihi olmayan bir türev) sunan merkezi olmayan bir platform olan Perpetual Protocol (PERP) var. PERP, son yedi gün içinde %112 artışla 5,59$’dan en yüksek 11,86$’a yükseldi.

Bitcoin yatay ticarete devam ederken diğer altcoinler de yükseliş işaretleri veriyor.

Merkezi olmayan finans (DeFi) sektöründeki birçok kripto para da sıçradı ve en güçlü kripto varlıkları geçen hafta %50 veya daha fazla arttı.

capture 2
Kaynak: CoinMarketCap

Birçok altcoin bir sıçramaya tanık olsa da, çoğu varlık tüm zamanların en yüksek seviyelerinin oldukça altında kalıyor – ve eğer Bitcoin aşağı yönlü hareket ederse, piyasanın geri kalanını da beraberinde götürmesi muhtemel.

Kaynak: DailyHodl

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!