BİTCOİN

Usta Analist, Bitcoin (BTC) İçin Tahminlerini Paylaştı! Boğalar Hazırlanıyor Mu?

Tanınmış bir kripto stratejisti ve tüccarı, Bitcoin’in, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 64.000 $’a yükselecek parabolik bir yükseliş öngörüyor.

BTC’nin geçen yıl 19.000 dolara yükselişini doğru bir şekilde tahmin eden kripto analisti Jack Sparrow, 203.600 takipçisine, 380.000 dolara büyük bir Bitcoin yükselişi olasılığını yakalamak için kendisini konumlandırdığını söylüyor.

“Bu BTC döngüsü, önceki döngüye benzer bir sürede benzer getirilerle sonuçlanırsa, grafik tam anlamıyla böyle görünebilir. Perspektif önemlidir.

İnsanlar son zamanlarda bana kalıcı bir ayı diyorlar ama gerçekten yaptığım tek şey bu olasılığa karşı pozisyon almayı beklemek.”

image 7
Kaynak: Jack Sparrow/Twitter

2017 patlama döngüsü sırasında, Bitcoin, 20.000 dolara hızlı bir yükseliş başlatmadan önce yaklaşık 5.000 dolardan 2.900 dolara düştü. Jack, Bitcoin benzer bir boğa piyasası aşamasındaysa, kartlarda %1.000’lik bir ralli olduğunu öne sürüyor.

Kripto stratejisti, Mayıs ayında BTC’yi %50’den fazla devalüe eden satıştan sonra bile önde gelen kripto para biriminde uzun vadeli yükselişini sürdürdü. Jack Sparrow’a göre, ufukta bir ralli daha gördüğü için boğa piyasası bitmedi.

“Bence 5. dalgayı kaçırıyoruz ve 65.000 dolardan bu yana düzeltmenin 4. dalga düzeltmemiz olması çok muhtemel. Boğa bence bitmedi ve oyun, beşinci sıra için sabırla risk oluştururken hayatta kalmak. ”

image 1
Kaynak: Jack Sparrow/Twitter

Kripto tüccarı, dalgalar halinde tezahür etme eğiliminde olan piyasa psikolojisini analiz ederek gelecekteki fiyat hareketini tahmin eden Elliott Wave teorisini kullanıyor. Teoriye göre, dördüncü dalga, bir piyasa döngüsünün son ayağından önce gelen bir düzeltme dönemidir.

Jack, orta vadede, 2022’nin başında boğa piyasasına devam etmeden önce Bitcoin’in önümüzdeki birkaç ay içinde konsolide olmaya devam etmesini bekliyor.

Kaynak: DailyHodl

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!