ALTCOİN

Litecoin Yatırımcıları Bu İyi Haberi Dört Gözle Bekleyebilirler!

Yasal Uyarı:  Aşağıdaki makalenin bulguları yazarın yegane görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.

Litecoin piyasası, Haziran ortasında en çok işlem gören 174.27$ aralığından düştü. Bunu takiben, alt fiyatı 22 Haziran’da 104.77 $ ‘a kadar düştü. Popüler dijital gümüş, o zamandan beri bu önemli kayıptan kurtulmaya çalışıyor, kriptonun fiyat hareketi grafiklerde potansiyel bir kırılmaya işaret ediyor.

Yazma sırasında LTC, 9.46 milyar dolarlık piyasa değeri ile 141.99 dolardan işlem görüyordu.

Litecoin 12 saatlik grafik

ltc 2
Kaynak: TradingView’de LTCUSD

Ekli grafikte vurgulandığı gibi, LTC’nin değeri, yukarı doğru bir eğimle birbirine bağlanan daha yüksek dipler oluşturduğu için toparlanıyor gibi görünüyordu. Bununla birlikte, kripto varlık aynı zamanda artan bir üçgenin tabanını oluşturan 145.27 dolarda tutarlı bir yüksek seviye oluşturdu. Bu, LTC’nin fiyatının yukarı doğru potansiyel bir kırılmaya bakabileceği anlamına gelebilir.

Akıl yürütme

Litecoin piyasası, yazı yazılırken çok fazla yüksek oynaklık görmedi. Bollinger Bantları yakınsamaktaydı ve piyasadaki düşük aktiviteye işaret ediyordu. Litecoin’in ılık hareketi aynı zamanda Signal çizgisini şamdanların altına itti, bu da kripto fiyatına bir destek sunabilecek bir gelişme.

Bu arada, Göreceli Güç Endeksi’ne göre, LTC denge bölgesinde kaldı. Alış ve satış baskıları da grafikte dengelendi. Bununla birlikte, direnç seviyesine yakın konsolidasyon, LTC’nin patlamasına neden olabilir. Dahası, momentum da piyasada daha da yükseliyordu.

Son olarak, Müthiş Osilatör pozitif bölgeye geçti ve piyasada yükselen yükseliş momentumunu vurguladı.

Dikkat edilmesi gereken kritik seviyeler

Giriş seviyesi: $146,96
Kâr Al: 168,12 $
Durdurma seviyesi: 132,16 $
Risk ve Ödül: 1,43

Sonuç

Hakim Litecoin piyasası, fiyatın 174$’a yükselmesine neden olabilecek bir yükseliş modelinin oluşumuna dikkat çekiyordu. Böyle bir fiyat hareketi, basın zamanı fiyat seviyesinde girenlere iyi karlar sunabilir. Dahası, göstergeler LTC’nin alım satım faaliyeti genel olarak yükselirken yükseliş eğilimini sürdürdüğünü gösteriyor gibi görünüyordu.

Kaynak: ambcrypto

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!