BİTCOİN

Bitcoin, Yılı Bu Seviyelerde Bitirebilir!

Kripto kredi platformu Celsius’un CEO’su Alex Mashinsky, Bitcoin’in 2021’de 140.000-160.000 dolar aralığında bir yerde biteceği tahminini desteklediğini söyledi.

Yahoo Finance ile yaptığı yeni bir röportajda Mashinsky, Bitcoin’in ana amacını başka bir özel yardımcı programdan ziyade bir değer deposu olarak gördüğünü söyledi.

Bitcoin’in ana amacı bir değer deposu, doğru. İstisnai bir ödeme şekli değil. Bence dolar tam tersi. İstisnai bir ödeme şeklidir ancak çok iyi bir değer saklama aracı değildir. Bu amaca daha iyi hizmet eden birçok kripto para birimi veya dijital varlık olduğunu düşünüyorum, çoğunlukla sabit paralar ve diğer dijital varlık biçimleri. Bu yüzden, bu bozulmamış varlığı alıp pencereleri veya onunla birlikte başka bir şeyi temizlemek için kullanmaya çalışmamız gerektiğini düşünmüyorum. Bir şey için çok iyi ve bu bir değer deposu ve onu bunun için kullanmalısınız.”

btc 6 1
Bitcoin, Yılı Bu Seviyelerde Bitirebilir! 1

Celsius CEO’su , BTC’nin mevcut fiyatlarının çok üzerinde olmayan belirli bir aralığı kırdığında, amiral gemisi kriptonun tüm zamanların en yüksek seviyelerine kadar sert dirençlerle karşılaşmayacağını söylüyor. Mashinsky, BTC’nin yıl sonuna kadar 38.300 dolarlık mevcut fiyata göre %265’lik bir ralli için 140.000 doların üzerine çıktığını gördüğünü ekliyor.

“Burada da 40.000 ila 45.000 dolar seviyelerinde bir miktar dirençle karşılaştığımızı düşünüyorum ve bunun üzerinde çok fazla direnç yok, bu yüzden burada konsolide edip yeni zirvelere çıkacağımızı düşünüyorum. Bu yıl Bitcoin başına 140.000 ila 160.000 dolar arasında bir yer göreceğimize dair tahminimin arkasındayım.”

kaynak: dailyhodl

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!