Altcoin Haberleri

Binance, Kripto Borsasındaki Anormal Para Hareketleri İnceledi!

Dünyanın en büyük kripto borsası Binance, platformunda anormal ticaret davranışlarını fark ettikten sonra belirli hesapları incelediğini söyledi.

Binance, Sun Token (SUN), Ardor (ARDR), Osmosis (OSMO), FUN Token (FUN) ve Golem (GLM) altcoinlerinin atipik faaliyetleri fark ettikten sonra ihtiyati tedbirler aldığını açıkladı.

Binance’te SUN, ARDR, OSMO, FUN ve GLM gibi varlıkları içeren belirli işlem çiftleri için anormal fiyat hareketlerinin farkındayız.

Ekibimiz şüpheli hesapları araştırıyor ve gerekli önlemleri alıyor.”

Binance CEO’su, bazı yatırımcıların para çekme işlemlerini durdurdu

Changpeng Zhao, platformun süreç boyunca bazı yatırımcılar için para çekme işlemlerini askıya aldığını söyledi.

“Sosyal medyada hepsi farklı ülkelerden olmak üzere çok sayıda şikayete neden olan bazı kâr eden hesapların para çekme işlemlerini geçici olarak kilitledik.

Platformdan çok fazla müdahale, ‘çok merkezi’ saldırılar vb. kavramların farkındayız. Ne kadar müdahale etmemiz gerektiğine dair bir denge var. Bazen serbest piyasalarda böyle şeyler olur ve bizim de bunu akışına bırakmamız gerekir.”

binance haberleri

Borsa daha sonra, işaretlenen faaliyetlerin bir güvenlik sorunu gibi görünmediğini tespit ettikten sonra müşteri fonlarının güvende olduğunu söyledi.

“Bu faaliyet, ele geçirilen hesaplar veya çalınan API anahtarlarından kaynaklanıyor gibi görünmüyor; fonlar SAFU’dur.”

telegram 12

Changpeng Zhao ekledi,

“Şu ana kadar yaptığımız incelemelere göre, bu sadece piyasa davranışı gibi görünüyor. Bir kişi para yatırmış ve satın almaya başlamış. (Hackerlar para yatırmaz). Diğerleri de onu takip etmiş. Hesaplar arasında bir bağlantı göremiyoruz.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

En güncel kripto para haberleri için TwitterTelegramİnstagram ve Tiktok‘ta bizi takip edin.

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!