Altcoin Analizleri

Burger King, Popüler Altcoin İçin Tweet Attı! Yükselişi Ateşledi!

Dünyanın en büyük fast food zincirlerinden birinin İngiltere’deki Twitter hesabı, köpek temalı popüler bir altcoini destekleyerek bir mitinge ilham kaynağı oldu.

Burger King Paris’in, Bitcoin (BTC) kabul ettiği haberine cevaben Burger King UK Twitter hesabı, muhtemelen bir ödeme seçeneği olarak Dogecoin’e (DOGE) atıfta bulunarak “Doge’a İhtiyacımız Var” dedi.

Altcoinin ateşlenen piyasa değeri geri çekildi

Tweet haberi, meme token’ın yedi günün en düşük seviyesi olan 0,0723$’dan %6,2’lik bir artışla 0,0768$’a artışla DOGE’nin gökyüzüne yükselmesine yardımcı oldu. Altcoin o zamandan beri geri çekildi ve haber yazıldığı sırada 0,0749 dolar seviyesinde hareket ediyor.

altcoin haberleri

Burger King, ACH ve Binance ile işbirliği yapacak

Bu haftanın başlarında Burger King, Paris’teki lokasyonlarının Instpower, Alchemy Pay (ACH) ve hacim olarak dünyanın en büyük kripto değişim platformu olan Binance ile işbirliği içinde dijital varlıkları kabul edeceğini duyurdu.

“Küresel fast-food zinciri Burger King, Paris’teki restoranlarında, kripto ödeme sağlayıcıları Alchemy Pay ve Binance Pay tarafından kolaylaştırılan kripto ödemelerini kabul eden popüler Instpower power bank kiralama makinelerini kurdu.

Instpower, dünya lideri bir power bank şarj hizmetidir ve kullanıcılarının dünya çapında 14.000’den fazla noktada power bank cihazları için kripto para ile ödeme yapmasına izin vermek için Binance Pay ve Alchemy Pay ile işbirliği yapmıştır.

Paris’teki Burger King, firma için ve kripto paranın gerçek dünyadaki mal ve hizmetler için kabul edilmesi için atılan son büyük adımı işaret ediyor.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

telegram 12

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!