ALTCOİN

Binance Coin, Sushiswap, DASH Günlük Analiz: 26 Eylül

Daha geniş piyasa toparlanması sayesinde, birkaç madeni para, küçük kazançların yanı sıra çoğunlukla yatay işlem görüyordu. Binance Coin, Sushiswap ve DASH beğenilerinin tümü benzer fiyat hareketi sergiledi. Binance Coin, ani direncini gördü. Göstergeler negatif kalsa da Sushiswap yatay işlem görüyordu. Son olarak, DASH satın alma baskısının düşük kalmasına rağmen artış kaydetti. 

Binance Coin (BNB)

binance coin
BNB/USD, TradingView

Binance Coin hafifçe toparlandı ve yatay işlem gördü. Son 24 saat içinde kripto para %1.6 değer kazandı ve 350,2 dolardan fiyatlandı. Madeni para için ani direnç 351.7 dolarda kaldı. BNB kazanç sağlar ve yükseliş trendinde hareket ederse, kripto paranın fiyat tavanı 386,8 dolar ve ardından 416,4 dolar olur.

Dört saatlik grafikte BNB fiyatı hala 20-SMA’nın altında kaldı. Bu, BNB fiyatının satıcılar lehine olduğunu gösterdi. 

Göreceli Güç Endeksi yarım sınırının altında görüldü. MACD’nin histogramındaki çubuklar  geriledi, ancak yine de düşüş eğiliminde görünüyordu. Müthiş Osilatör , madeni paranın pozitif bir fiyat tersine çevrildiğini belirten yeşil sinyal çubuklarına dikkat çekti. 

Alım baskısının düşük kalması durumunda, madeni para 325,09 dolarlık acil destek seviyesine düşebilir. 

Sushiswap (SUSHI)

sushiswap
SUSHI/USD, TradingView

Sushiswap %1,1 ile küçük bir artışla 9,40 dolardan işlem gördü. Madeni para, son işlem seanslarında yanal olarak işlem görüyordu. Mevcut seviyesinin üzerinde, madeni paranın direnci 10.11 dolarda kaldı. Yukarıda belirtilen tavanı deviren SUSHI, 11.17 $ ‘ı hedefleyebilir. 

Fiyatlar biraz yükselse de, göstergeler aşırı düşüş gösterdiğinden, tekrar düşme olasılığı göz ardı edilemez. Dizin Göreceli Güç satış baskısı olarak yarım sınırının altında olduğunu piyasayı domine. MACD , histogramda kırmızı çubuklar hala görülebildiğinden düşüş eğilimi gösterdi.

Chaikin Para Akışı da sermaye girişlerinin negatif olması nedeniyle orta çizginin altında kaldı.  Satın alma baskısı sürekli olarak düşük kalırsa, fiyatlar 9,24$ destek seviyesinin yakınında işlem görebilir. 

DASH

dash
DASH/USD, TradingView

DASH son 24 saatte %2.1 artışla 165.93 dolardan işlem görüyordu. 182.12 dolarlık ani direncin yakınında işlem yapabilmek için altcoin’in yükseliş trendini sürdürmesi gerekecek. Ancak teknik göstergeler, takdiri yansıtmak için hızlı değildi. 

Göreceli Güç Endeksi alış baskısı yukarı taşımak için mücadele olarak uptick belirterek rağmen yarım sınırının altında kalmıştır. MACD ayrıca düşüş eğilimi göstermeye devam etti. Bollinger Bantları , DASH’ın konsolidasyon yaşayabileceğini gösteren paralel kaldı. 

DASH’ın momentumunu kaybetmesi durumunda, kripto paranın destek bölgesi sırasıyla 162.56 ve 149.79 dolar arasında kaldı.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!