Altcoin Haberleri

Ethereum Balinası, Shiba Inu’da 228.000.000 Doların Üzerinde Birikim Yaptı!

Var olan en büyük Ethereum (ETH) balinalarından biri, çantalarını Shiba Inu (SHIB) ile büyük bir şekilde dolduruyor.

Blok zinciri izleme hizmeti WhaleStats’a göre, büyük Ethereum balinası 228 milyon doların üzerinde SHIB biriktirdi ve şu anda 18 trilyondan fazla token tutuyor.

Bu haberin yazıldığı sırada kimliği henüz bilinmeyen balina, ETH kısmı hariç tüm portföyünün %75’ini Shiba Inu’ya tahsis etmiş durumda.

shiba inu haberleri

ETH Balinası Shiba Inu’nun en büyük 6. sahibi

CoinMarketCap, söz konusu balinanın SHIB’in en büyük altıncı sahibi olduğunu ve meme coin’in toplam arzının %1,88’ine sahip olduğunu ortaya koyuyor.

Derin cepli yatırımcının cüzdanındaki diğer önemli tokenler Ethereum ölçeklendirme çözümü Polygon (MATIC) ve merkezi olmayan oracle hizmeti Chainlink (LINK).

WhaleStats’ın verilerine dayanarak, diğer Ethereum balinalarının da agresif bir şekilde SHIB’ye tahsis yaparak aynı şeyi takip ettiği görülüyor. Whalestats kısa süre önce SHIB’nin; stabilcoinler ve ETH’nin kendisi hariç olmak üzere, ilk 1.000 Ethereum balinası arasında şu anda en büyük holding olduğunu bildirdi.

SHIB yılı büyük bir patlama ile açtı, şu anda bugüne kadar yaklaşık %50 artış gösterdi ve haber sırasında 0,00001209 dolardan işlem görüyor. Fiyat hareketi ve balina birikimi, ekosistemin diğer özelliklerin yanı sıra ölçeklenebilirlik sunmayı amaçlayan önerilen katman-2 çözümü Shibarium’un piyasaya sürülmesini beklediği sırada gerçekleşiyor. SHIB güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Shibarium’da gaz için kullanılması planlanan token olan Bone ShibaSwap (BONE) da yılın başından bu yana rallilerden keyif aldı. BONE şu anda bu yıl %60 arttı ve haberin yazıldığı sırada 1,40 dolardan işlem görüyor. BONE güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Bu ayın başlarında, Shiba Inu geliştiricileri Shibarium’un lansmanıyla dalga geçti, ancak belirli bir çıkış tarihi belirlenmedi.

telegram 12

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!