Altcoin Haberleri

Filecoin (FIL) %26 Değer Kazandı!

Ethereum (ETH) rakibinden biri olan Filecoin (FIL), beklenen ağ yükseltmesinin yarın başlayacak olması öncesi düşüş yaşadı.

Son 24 saat içinde, eşler arası merkezi olmayan depolama ağı FIL’in değeri haber yazıldığı sırada 6.22 $ olurken, %27.5 oranında arttı.

Geçen ay FIL, büyük bir ağ yükseltmesi olan Filecoin Sanal Makinesi (FVM) lansman tarihini duyurdu. FVM, akıllı sözleşmelerin tanıtılması ve geliştiricilerin kripto uygulamaları oluşturmasına olanak sağlamayı amaçlamaktadır. Proje, tokenize edilmiş veri setleri güvenilir itibar sistemleri ve replikasyon işçileri gibi birden fazla yeni özelliğin ağa eklenmesinin planlandığını belirtmektedir.

“Duydunuz mu? Filecoin EVM (FEVM) lansmanı düşündüğünüzden daha yakın.

Bugün erken saatlerde kalibrasyon ağı yükseltmesinin tamamlanmasının ardından FEVM, 14 Mart 2023’te FIL ana ağına akıllı sözleşmeler ve kullanıcı programlanabilirliği getirme yolunda ilerliyor!”

filecoin haberleri
kaynak: filecoin/twitter

Filecoin, Ethereum gibi katman-1 blok zinciri olacak

FIL’in sanal makine yükseltmesi tamamlandığında, tamamen inşa edilmiş bir katman-1 blok zinciri olarak Ethereum gibi bir ağa sahip olacak.

Dün işlem hacmi açısından dünyanın en büyük kripto borsası olan Binance, ağ yükseltmesini destekleyeceğini duyurdu.

FIL, Ekim 2020’de piyasaya sürüldü ve Winklevoss Capital, Sequoia Capital, Andreessen Horowitz ve Union Square Ventures gibi bir dizi büyük kripto girişim firması tarafından desteklenmektedir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!