Altcoin HaberleriKripto Para Analizleri

Binance Coin, Bitcoin Cash, Litecoin Fiyat Analizi: 07 Temmuz

Birçok piyasa altcoini, 6 Temmuz’da düşüş görünümüyle açıldı. Yine de BNB sonunda 300 dolar seviyesinin üzerine çıktı.

Bitcoin Cash ve Litecoin’in piyasa değeri sırasıyla %9,11 ve %9,06 düşüş kaydetti. Bitcoin Cash, ticaret tablolarında fiyat düşüşünden kurtulurken, çok fazla düşüş momentumu resmetti. Son olarak Litecoin, piyasa genelinde satın alma baskısında bir düşüş gösterdi.

Binance Coin (BNB)

bnb july 6 1536x581 2
BNB/USD , TradingView

Binance Coin, 340 dolarlık direnç seviyesini kırmak için çok uğraşarak yatay hareket görmeye devam etti. BNB’nin en yakın destek seviyesi 254 dolar olmaya devam ediyor. Altcoin de 24 saat içinde %2.1 arttı. Binance Coin, 254 dolarlık destek seviyesinden toparlanıp nihayet 300 dolar seviyesinin üzerinde işlem gördüğü için bazı toparlanma belirtileri gösterdi.

Müthiş Osilatör 5 Temmuz’da aynı şeyi not ederken, alım satım göstergelerinde bir süre düşüş sinyalleri görüldü . Ancak son fiyat toparlanmasının ardından bazı yükseliş işaretleri de görüldü. Kripto hala büyük ölçüde menzile bağlıyken, Chaikin Money Flow tarafından tespit edildiği gibi, sermaye girişleri son birkaç gün içinde arttığı için satın alma baskısı nihayet yükseldi.

Bollinger Bantları paralel, ancak önümüzdeki birkaç seanstır hiçbir dik fiyat eylem ima bazı yakınlaşma ile.

Bitcoin Nakit (BCH)

bch july 6 1536x581 1
BCH/USD , TradingView

BCH’nin fiyat hareketi, Haziran ayının son haftasından bu yana 475 dolar ile 555 dolar seviyeleri arasında sıkıştı. Diğer tüm kripto paralarda olduğu gibi, daha geniş piyasa zayıflığı nedeniyle varlık da bir düşüş yaşadı ve toparlanmalara rağmen, tokenin yazının yazıldığı sırada hala düşüş eğilimleri vardı. Önemli bir yükseliş baskısı ile desteklenirse, madeni para 555 dolarlık direncin üzerine çıkmaya çalışabilir. Daha fazla düşüş olması durumunda, altcoin yakında 475 dolarlık destek seviyesinde kolayca durabilir.

Bollinger Bantları yakın vadede düşük keskin fiyat hareketi olasılığı ile, yaklaşmaya başladılar. Göreceli Güç Endeksi yakın kalmak devam nötr bölgeye, ancak basın anda, alış baskısı biraz düşüş dikkat etmedi.

telegram 12

5 Temmuz’daki düşüş eğilimi, MACD göstergesindeki kırmızı histogramın baskı zamanında kendini genişlettiği için artan düşüş momentumunun başlangıcını işaret etti.

Litecoin (LTC)

ltc july 6 1536x581 1
LTC/USD , TradingView

Yazının yazıldığı sırada Litecoin 24 saat içinde %3,1 oranında düşmüştü. Alt, son birkaç gün içinde kaydettiği kazançları tersine çevirdi ve madeni para ivme kazanmazsa, tekrar 130.24 dolar destek seviyesine ulaşması an meselesi. Varlık kuzeye doğru hareket ederse, bu seviyeyi geçen hafta iki kez test etmeyi denediği için 148 dolarlık direnç seviyelerini kırması muhtemel görünüyordu.

Göreceli Güç Endeksi gördü göstergesi olan medyan hattına doğru batırılmış olarak piyasada gücünü satın düşüşe. Bu okuma, satıcıların baskı zamanında arttığı anlamına geliyordu. Chaikin Para Akışı gösterge çıkışı üzerinde sermaye girişlerinin düşüş gözlenen aynı valide.

Litecoin’in fiyat düşüşü, Parabolik SAR’ın mum çubuklarının üzerindeki noktalı çizgilerine karşılık geldi; bu, dijital varlığın yazı yazılırken fiyat düşüş trendinde olduğunu gösteren bir bulgu.

Kaynak: Ambcrypto

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!